Edyta Górniak zwolniła pracownika. Jego posadę otrzymał syn piosenkarki

59

Edyta Górniak nie raz i nie dwa mówiła o tym, że z synem ma szczególnie silną więź. Allan Krupa, jedyne dziecko piosenkarki, cieszy się niezwykłym zaufaniem swojej mamy. Górniak udowodniła to, kiedy zwolniła pracownika, by młody mężczyzna zajął jego miejsce.

Edyta Górniak zwolniła pracownika. Jego posadę otrzymał syn piosenkarki
Edyta Górniak obdarzyła syna wielkim zaufaniem. Powierzyła mu ważne zadanie (AKPA, Kurnikowski)

O nowym zawodzie Allana Krupy opowiedział informator portalu Plotek. Już wcześniej było wiadomo, że Edyta Górniak jest jedną z gwiazd 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Piosenkarka wystąpi na nim z piosenkami z repertuaru Ireny Santor. Nie dotrze jednak na miejsce w pojedynkę.

Allan Krupa ma nową pracę. Zatrudniła go mama – Edyta Górniak

Jak relacjonował informator portalu Plotek, jeszcze do niedawna Edyta Górniak korzystała z pomocy szofera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Górniak o karierze Allana: "Jest inny niż ja. Zazdroszczę mu tego luzu"

Piosenkarka zdecydowała się jednak na rezygnację z dalszych usług tego pana, a na jego stanowisko zatrudniła nikogo innego, tylko – Allana.

To właśnie Allan Krupa otrzymał odpowiedzialne zadanie, by w tym roku bezpiecznie dowieźć mamę na festiwal. Decyzja Edyty Górniak świadczy o naprawdę dużym zaufaniu do pociechy, szczególnie że 19-latek dopiero niedawno zdał egzamin na prawo jazdy.

Najwyraźniej jednak jego mama uważa, że zachowuje ostrożność i przestrzega zasad ruchu drogowego.

Co ciekawe, to właśnie Allan wpadł na pomysł, że zawiezie swoją mamę na festiwal. Wiara w umiejętności syna nie była jedynym powodem, dla którego wyraziła zgodę.

Piosenkarka chciałaby również wykorzystać okazję, aby spędzić z jedynakiem więcej czasu, co ze względu na jej zobowiązania zawodowe nie zawsze jest łatwe.

Allan niedawno zdał prawo jazdy. Jest tak z tego powodu zajarany, że zaproponował mamie, że sam ją dowiezie do Opola wynajętym autem i przywiezie z powrotem do Warszawy. Edyta się zgodziła, bo bardzo mu na tym zależało, a to świetna okazja, by sprawdzić, jakim jest kierowcą. No i spędzić z nim więcej czasu – tłumaczył informator portalu Plotek.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić