BOB| 

Elżbieta Jaworowicz miała romans ze słynnym muzykiem?! Nazwisko zaskakuje

2

Elżbieta Jaworowicz obecnie jest z trzecim mężem. Ostatnio jednak wszystkich zaskoczyły plotki o tym, z kim się spotykała, zanim poznała Eugeniusza Mleczaka. Jeśli to prawda - swój romans ukrywali przed światem.

Elżbieta Jaworowicz miała romans ze słynnym muzykiem?! Nazwisko zaskakuje
Zaskakujący romans Elżbiety Jaworowicz (AKPA, Gałązka)

"Sprawa dla reportera" i Elżbieta Jaworowicz to związek, który trwa już od lat 80. Dziennikarka do dzisiaj prowadzi program w TVP. W życiu prywatnym jednak nigdy nie była tak samo stała w uczuciach.

Jaworowicz i Gąssowski mieli romans?

75-latka obecnie ma trzeciego męża. Z Eugeniuszem Mleczakiem pobrała się w 2010 roku. Wcześniej była w związku z kierowcą rajdowym Lechem Jaworowiczem. Okazuje się, że pomiędzy tymi mężczyznami był ktoś jeszcze, podaje źródło Super Express.

Ostatnio na sile przybrały plotki, że Jaworowicz miała romans z popularnym muzykiem. "Super Express" zdradza, że dziennikarka miała się spotykać z samym Wojciechem Gąssowskim. Był to jeszcze zanim poznała Mleczaka.

Para ukrywała przed światem swój romans. Podobno spotykali się przez kilka lat. W pewnym momencie nawet ze sobą zamieszkali. Ostatecznie jednak każdy poszedł w swoją stronę.

Dlaczego nie wyszło? Zarówno Elżbieta Jaworowicz, jak i Wojciech Gąssowski nie komentują plotek. Dziś każdy skupia się na swoim życiu.

Zobacz także: Wszystkie związki Moniki i Zbigniewa Zamachowskich
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić