BOB| 

Christina Ricci wszystkich zaskoczyła. Aktorka jest w ciąży!

3

Christina Ricci spodziewa się drugiego dziecka. To spore zaskoczenie dla fanów, nie mieli pojęcia, że aktorka się z kimś spotyka. Prawda na temat jej partnera jest dla nich dużym zaskoczeniem.

Christina Ricci wszystkich zaskoczyła. Aktorka jest w ciąży!
Christina Ricci jest w ciąży (ONS)

Christina Ricci od lat jest wielką gwiazdą w Hollywood, ale jej życie prywatne było dalekie od ideału. Rok temu rozwiodła się z mężem po siedmiu latach. Z Jamesem Heerdegenem ma dziecko. Nikt jednak nie wiedział, że na co dzień przeżywała piekło, była ofiarą przemocy domowej.

Christina Ricci w drugiej ciąży

Partner miał się nad nią znęcać fizycznie, a świadkiem okropnych scen często było ich dziecko. 41-latka w końcu się uwolniła, a teraz okazuje się, że znalazła nową miłość.

Wyszło to na jaw w momencie, gdy aktorka zdradziła, że jest w ciąży. Amerykańskie media donoszą, że Ricci ma romans z fryzjerem, który współpracuje z wieloma gwiazdami. To Mark Hampton.

Para oficjalnie nie potwierdza, że jest razem. Uważni obserwatorzy jednak szybko dostrzegli, że Ricci i Hampton ogłosili, że zostaną rodzicami niemal w tym samym czasie i opublikowali bardzo podobne zdjęcie z USG.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiadomo, że aktorka i fryzjer gwiazd poznali się w 2020 roku. Krążą plotki, że romans zaczął się w momencie, gdy jeszcze trwała sprawa rozwodowa 41-latki.

Zobacz także: Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka to chwyt marketingowy?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić