Esmeralda Godlewska powraca. Szczerze mówi o swoim stanie

22

Kilka tygodni temu Esmeralda Godlewska narobiła w mediach niemało szumu. Celebrytka podała informację o swojej śmierci, która okazała się nieprawdziwa. Później na jakiś czas zniknęła z sieci.

Esmeralda Godlewska powraca. Szczerze mówi o swoim stanie
Esmeralda Godlewska. (AKPA)

Esmeralda Godlewska popularność zyskała przede wszystkim dzięki kontrowersjom. Razem ze swoją siostrą zamieszczała budzące ciekawość nagrania wokalne, na których obie panie były skromnie ubrane. Później bramy celebryckich niebios otworzyły się na karierę obu sióstr.

Esmeralda nie ukrywała też swojej dość trudnej sytuacji prywatnej. Problemy z używkami i kolejne załamania nerwowe nie sprzyjały jej publicznej działalności. Niedawno nastąpiła, jak się wydawało, kulminacja problemów - gwiazda zamieściła w sieci własny nekrolog. Poinformowała o swojej śmierci, która okazała się kłamstwem. Esmeralda Godlewska na jakiś czas zniknęła z życia publicznego.

Jednak poza Instagramem długo nie wytrzymała. Usunęła wszystkie zdjęcia i zamieściła nowe fotografie, na których pozuje, uwydatniając dekolt. Opis zdjęć zdradza wiele. Esmeralda uważa, że rozpoczęła właśnie nową drogę i walczy o nowe, lepsze "ja".

Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.. Nasze życie to ciągła wędrówka. Ja rozpoczęłam podróż po nowe życie... aby to zrobić muszę zamknąć jeszcze wiele rozdziałów z książki pt. "Przeszłość". Sam powrót do tych wspomnień jest bolesny ale ból niesie za sobą zmiany, zmiany na lepsze - napisała w nowym poście Esmeralda Godlewska.
Jeszcze długa droga przede mną, ale warto jest próbować, niezależnie od tego, ile razy się upadnie. Kiedyś musi być w końcu piękne - pocieszyła celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Esmeralda Godlewska ujawnia, które celebrytki są według niej "dziewczynami z Dubaju"!
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić