Eurowizja 2021. Kto wygra? Bukmacherzy są pewni

11

Za nami dwa półfinały Eurowizji 2021. 22 maja nastąpi natomiast finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Kto okaże się najlepszy? Bukmacherzy mają wyraźnego faworyta.

Eurowizja 2021. Kto wygra? Bukmacherzy są pewni
Eurowizja 2021. (EPA/PAP)

Znamy już 25 finalistów Eurowizji 2021. Niestety, do najważniejszego etapu festiwalu nie dostał się Rafał Brzozowski. Reprezentant Polski odpadł w drugim półfinale.

Przed pierwszym półfinałem bukmacherzy typowali, że największą szansę na wygraną ma Szwajcaria, Malta i Francja. W drugim półfinale dominować zaczęły natomiast Włochy.

Emocje wzrastają, a wszystko za sprawą tego, że już 22 maja odbędzie się wielki finał Eurowizji 2021. Każdy ma swojego faworyta. A na kogo stawiają bukmacherzy?

Eurowizja 2021. Kto wygrał Eurowizję 2021? Typy bukmacherskie

Na eurowizja.org pojawił się ranking fachowców. Krótko przed drugim półfinałem uznali, że Rafał Brzozowski ma... około 10 proc. szans na awans. Jeszcze nie wiadomo, kto wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji 2021, ale typy bukmacherów nie pozostawiają złudzeń. Wielkie Finał odbędzie się 22 maja.

"Faworytem do wygranej nadal są Włochy" - czytamy na stronie Eurowizji.

Måneskin zasiadł na fotelu lidera po drugiej próbie i zepchnął z niego Francję, która obecnie jest druga. Faworyzowana na początku Malta po półfinałowym występie poprawiła swoje notowania i na moment awansowała na drugie miejsce. Obecnie jest trzecia - podkreślono.

Eurowizja 2021. Gdzie oglądać finał?

Wielki finał Eurowizji 2021 już w sobotę. Początek tego wydarzenia zaplanowano na godzinę 21:00, a transmisja będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1.

Transmisję będzie można śledzić również za pośrednictwem internetu. Stream udostępniony zostanie m.in. na YouTube Eurowizji czy WP Pilot.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić