Eurowizja. To on będzie reprezentował Polskę? Rafał Brzozowski zabrał głos

46

Kolorowa prasa zaczęła spekulować, że reprezentantem Polski na Eurowizji będzie Rafał Brzozowski. Czy w tych plotkach jest choć źdźbło prawdy? Do sprawy odniósł się sam artysta.

Eurowizja. To on będzie reprezentował Polskę? Rafał Brzozowski zabrał głos
Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję?! (akpa)

Według doniesień medialnych Rafał Brzozowski miałby wystąpić ze swoim nowym utworem podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tymi informacjami zaciekawili się w szczególności fani Brzozowskiego. Nie brakowało takich, którzy mocno się zaskoczyli.

Do plotek odniósł się już sam artysta. Skomentował je w programie "Lepsza połowa dnia", który jest prowadzony w RMF FM.

Chyba wiem, w jakim kontekście jest ten telefon. Rzeczywiście jest tak, że pracowałem ostatnio nad płytą i jedna z piosenek spodobała się jeśli chodzi o występ na Eurowizji. Natomiast to cały czas jest jeszcze spekulacja i to nie są moje decyzje - przekazał Brzozowski.

Eurowizja 2021. Kiedy ostateczna decyzja?

Polska propozycja, która w maju wybrzmi na konkursie w Rotterdamie, zostanie ogłoszona już w piątkowy poranek. Wszystkiego dowiemy się podczas programu "Pytanie na śniadanie".

Przypomnijmy, że w 2019 roku Eurowizję wygrał Duncan Laurence. Dzięki temu Holandia otrzymała prawo do zorganizowania kolejnego konkursu. W maju 2020 na przeszkodzie stanął koronawirus i wydarzenie przełożono na 2021 rok. Eurowizja odbędzie się w dniach 18, 20 i 22 maja w hali Ahoy w Rotterdamie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić