Ewa Bem jest dumna z zięcia. Po śmierci żony sam wychowuje dzieci

9

Ewa Bem w 2017 r. pochowała swoją córkę, która zmarła na raka mózgu. Kobieta osierociła wówczas 4-letniego syna i 2-letnią córkę. Dziś dziećmi opiekuje się ich ojciec.

Ewa Bem jest dumna z zięcia. Po śmierci żony sam wychowuje dzieci
Ewa Bem chwali swojego zięcia (AKPA)

Pamela Bem-Niedziałek, pierwsza córka Ewy Bem, była związana z TVN24 od 2003 r. Później pracowała w telewizji Puls, a następnie zasiliła szeregi redakcji TVN CNBC i TVN24 Bis. W 2015 r. wykryto u niej guza mózgu. Zmarła 30 września 2017 r. w wieku 39 lat. Osierociła dwójkę dzieci: 4-letniego syna Tomka oraz 2-letnią córkę Basię. Pozostawiła też zrozpaczoną matkę, dla której świat w jednej chwili runął w gruzach.

Ewa Bem nie ukrywa w wywiadach, że po śmierci córki przeżyła koszmar. Zawiesiła wówczas karierę i zaczęła długą terapię. - Dwa lata udawałam, że żyję. Jadłam, spałam, chodziłam na spacer. Niczego nie słuchałam, niczego nie czytałam. Byłam pod opieką psychoterapeuty. Mówi się, że po śmierci kogoś bliskiego chcemy się z tego otrząsnąć. Ja nie chciałam. Do tej pory wcale nie chcę – mówiła w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Po śmierci Pameli opieka nad dziećmi spoczęła w całości na ich ojcu.

– Dzieci mają Jasia, który jest ojcem na 300 procent – chwaliła zięcia Ewa Bem w TVN.
Zobacz także: To nie koniec lex TVN? Miller: PiS nie będzie ustawać w wysiłkach

Jan Niedziałek oprócz zajmowania się dziećmi, rozwija też swoją karierę. Jest dziennikarzem zajmującym się tematyką gospodarczą.

– W TVN24 BiS bryluje urodą oraz wykształceniem – mówi o nim Ewa Bem.
Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić