Ewa Bem przerywa milczenie. Mówi o największym dramacie swojego życia

9

We wtorek 23 lutego Ewa Bem świętowała urodziny. Gwiazda polskiego jazzu skończyła 70 lat. Z tej okazji Bem udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o największej tragedii swojego życia. Kilka lat temu artystka straciła ukochaną córkę.

Ewa Bem przerywa milczenie. Mówi o największym dramacie swojego życia
Ewa Bem opowiedziała o bardzo bolesnych chwilach. Cztery lata temu straciła córkę. (AKPA, Kurnikowski)

Ewa Bem udzieliła wywiadu dla Polskiego Radia Dwójka. Piosenkarka cztery lata temu zdecydowała się na zakończenie kariery. Bem nie ukrywała, że zdecydowała się na tak ostateczny krok ze względu na śmierć swojej córki Pameli.

Ewa Bem wspomina ukochaną córkę

Pamela Bem-Niedziałek w chwili śmierci miała zaledwie 39 lat. U dziennikarki dwa lata wcześniej zdiagnozowano glejaka mózgu. Bem-Niedziałek osierociła dwoje dzieci.

Ewa Bem przyznała w wywiadzie, że śmierć córki była dla niej głębokim wstrząsem. Trauma okazała się na tyle głęboka, że piosenkarka nie wyobraża sobie powrotu do pracy. Jednocześnie nie wyklucza takiej ewentualności w przyszłości, ponieważ tęskni za swoimi fanami oraz kontaktem ze współpracownikami.

Tak się wydarzyło okrutnie w moim życiu, że odeszła nasza córka, Pamela. To już było cztery lata temu. (...) Ale ogromnie brakuje mi publiczności, kontaktu z muzykami, tworzenia na scenie, to jest coś niepowtarzalnego, czego nie da się niczym zastąpić – wyjaśniła Ewa Bem w wywiadzie dla Polskiego Radia Dwójka.

Piosenkarka potwierdziła, że regularnie dostaje zapytania o powrót do pracy. Przedstawiają je zarówno osoby z branży muzycznej, jak i stęsknieni fani.

Wewnętrznie się bardzo obkurczyłam po śmierci córki, to mi nie pozwala jeszcze na jakieś stanowcze działania, choć oczywiście namawiają mnie, cały czas dostaję propozycję i zapytania – przyznała Ewa Bem (Polskie Radio Dwójka).
Zobacz także: Zobacz też: Natalia Kukulska o współpracy z tatą: "Chciałam, żeby mi się nie wtrącał"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić