aktualizacja 

Adele we łzach. Ogłosiła smutną wiadomość

44

Adele opublikowała bardzo emocjonalne oświadczenie. Podczas nagrania ze łzami w oczach mówiła o tym, że pandemia koronawirusa wyrządziła wielką krzywdę zarówno jej, jak i jej bliskim. Ogłosiła też decyzję o odwołaniu koncertów.

Adele we łzach. Ogłosiła smutną wiadomość
Załamana Adele (Instagram)

21 stycznia Adele zamierzała rozpocząć serię koncertów w hotelu Caesars Palace w Colosseum. Miała ona potrwać do 16 kwietnia. Teraz wiadomo, że planów nie uda się zrealizować.

Na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa. Adele opowiedziała o tym w emocjonalnym wideo, które opublikowała w mediach społecznościowych. Nagranie pojawiło się kilka godzin przed pierwszym koncertem. - Tak mi przykro, ale mój program nie jest gotowy - podkreśliła wokalistka.

Próbowaliśmy absolutnie wszystkiego, co w naszej mocy, aby zdążyć, by wszystko wypadło dobrze, ale zostaliśmy całkowicie zniszczeni przez opóźnienia w dostawach i COVID-19 - dodała.

Adele pokonana przez COVID-19

Sprawy nie ułatwiło też to, że część jej współpracowników zmaga się z COVID-19. - Połowa mojej załogi i zespołu ma COVID-19, przez co dopięcie wszystkich planów było niemożliwe. Jestem zniesmaczona - przepraszam, że tak w ostatniej chwili o tym mówię - kontynuowała gwiazda.

Nie spaliśmy już od ponad 30 godzin, próbując to rozwiązać, ale skończył nam się czas. Jestem tak zdenerwowana i naprawdę zawiedziona… Przepraszam wszystkich, którzy przylecieli, aby dostać się na show. Naprawdę, bardzo mi przykro - wyznała.

Koncerty w Las Vegas mają się odbyć w nowych terminach. - Zamierzamy przełożyć wszystkie daty, teraz nad tym pracujemy. Tak bardzo się staraliśmy, ale po prostu nie jesteśmy gotowi. Bardzo przepraszam - podsumowała wokalistka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić