Ewa Chodakowska przeżywa dramat. "Od dwóch dni tylko płaczę"

405

Ewa Chodakowska planowała majówkę w Zakopanem. Niestety nic z tego nie wyszło. Trenerka przeprosiła swoich fanów, którzy czekali na jej przybycie i poinformowała ich, że ma koronawirusa.

Ewa Chodakowska przeżywa dramat. "Od dwóch dni tylko płaczę"
Ewa Chodakowska (AKPA, Podlewski)

Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, po długiej przerwie planowała wrócić do wyjazdów treningowych. Tydzień Metamorfozy na majówkę zaplanowała w Zakopanem i bardzo cieszyła się, że będzie mogła ponownie spotkać się z fanami. Niestety jej wyjazd został odwołany w ostatniej chwili.

Ewa Chodakowska ma koronawirusa

Okazało się, że Ewa Chodakowska otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. Załamana trenerka opublikowała na Instagramie relację, w której z płaczem wyjaśnia zaistniałą sytuację.

Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić, jak bardzo jestem zrozpaczona. Od dwóch dni tylko płaczę. Czuje się fatalnie i fizycznie i psychicznie. Na co dzień zapominam, że nie jestem niezniszczalna, uwierz mi. Obniżony nastrój, złe samopoczucie, osłabienie, to nie moja bajka, nie choruję - mówiła.

Chodakowska zrobiła jeszcze na drugi test, ale wynik wyszedł ten sam. Z fanami planowała się spotkać na treningu online. Teraz jednak i to stoi pod znakiem zapytania, ponieważ trenerka poinformowała, że nie czuje się dobrze. Na Instagramie opisała, że dopadł ją kaszel i katar. Jest także bardzo osłabiona.

W kolejnych wiadomościach podziękowała za słowa wsparcia od swoich fanów. Dodała, że chociaż o treningu online nie ma mowy, to z uczestniczkami wyjazdu porozmawiała przez telefon. Wierzy także, że wkrótce wróci do zdrowia.

Mocno, mocno wierzę, afirmuję, medytuję, że jutro wyjeżdżam z domu i obieram kierunek ZAKOPANE - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić