Blanka Lipińska mocno zaskoczyła. Ależ metamorfoza!

25

Blanka Lipińska raczej nie kombinuje z fryzurą. Od lat jest wierna blondowi, zwykle w krótkim wydaniu. Tym razem jednak pokazała się w innej odsłonie. Jej fani z pewnością mocno się zaskoczyli.

Blanka Lipińska mocno zaskoczyła. Ależ metamorfoza!
Blanka Lipińska (AKPA)

O Blance Lipińskiej ostatnimi czasy jest naprawdę bardzo głośno. To za sprawą premiery nowego filmu - "365 dni: Ten dzień". Produkcja wzbudza mnóstwo emocji.

Nie brakuje krytycznych komentarzy. Negatywnymi opiniami Blanka Lipińska chyba w ogóle się nie przejmuje.

Lipińska jest bardzo aktywna w sieci. Obecnie odnosi się nie tylko do głośnej produkcji. Za pośrednictwem Instagrama pokazała też swoje zdjęcie, na którym wygląda zgoła odmiennie niż zazwyczaj.

Blanka Lipińska po metamorfozie. Wow!

Lipińska od dłuższego czasu jest wierna blondowi, dla którego porzuciła swoje wcześniejsze oblicze - kiedyś była brunetką.

Na najnowszej fotografii Blanka wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Ma zdecydowanie dłuższe i falowane włosy.

Tak, nie mylicie się, urosły mi włosy. Zmiany, zmiany, zmiany, cierpią zawsze włosy - przekazała Lipińska na InstaStories.

Mimo wszystko ta metamorfoza to raczej zasługa doczepianych pasm. Nie zważając na to, Blanka podzieliła się swoim sposobem na szybki porost włosów. Zdradziła, że dobrym rozwiązaniem jest stosowanie regularnej suplementacji. Sekretem jej fryzury jest kurkuma.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić