aktualizacja 

Fabijański przyłapany w lombardzie. Nie zgadniecie, co tam sprzedał

30

To definitywny koniec. Związek Sebastiana Fabijańskiego z Maffashion przeszedł już do historii. Aktor postanowił w wymowny sposób odciąć się od tego, co było między nim i blogerką. Wykonał gest, który mówi sam za siebie.

Fabijański przyłapany w lombardzie. Nie zgadniecie, co tam sprzedał
Sebastian Fabijański (AKPA, AKPA)

Sebastian Fabijański i Maffashion byli razem od końcówki 2019 roku. Fani od początku nie wróżyli im pięknej przyszłości. Aktor szybko oświadczył się blogerce, a już we wrześniu 2020 roku na świat przyszło ich dziecko.

W międzyczasie wybuchł skandal. Wszystko zaczęło się od informacji, że aktor spotkał się z Rafalalą. Związek Fabijańskiego i Kuczyńskiej stał się tematem numer jeden na wszystkich portalach o tematyce plotkarskiej. W końcu aktor przyznał się do zdrady.

Nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro. Czuję wstyd. (…) Ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem po prostu - mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Ostatecznie ten związek nie przetrwał. Jakiś czas temu Fabijański i Maffashion rozstali się i zaczęli układać swoje życia na nowo.

Pierścionek zaręczynowy sprzedany

Najwidoczniej Fabijański chce zapomnieć o tym, co łączyło go z Maffashion. "Fakt" donosi, że Sebastian postanowił sprzedać pierścionek zaręczynowy, który dał swojej byłej partnerce.

W związku z tym udał się do luksusowego lombardu, który specjalizuje się w skupie dóbr z wyższej półki. Okazuje się, że aspekt finansowy nie był istotny dla aktora. Po prostu nie lubi on przetrzymywać pamiątek po byłych partnerkach. Wspomniany pierścionek był natomiast na tyle wartościowy, że może zrobić duże wrażenie na innej kobiecie.

Fabijański nie ukrywał, że nie był fair wobec Julii Kuczyńskiej. Maffashion jednak, jak wynika z medialnych doniesień, też miała na swoim koncie różne przewinienia. Podobno ma nowego partnera.

Zobacz także: Sebastian Fabijański pierwszy raz o spotkaniu z Rafalalą
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić