O zgrozo! Krzysztof Jackowski naprawdę to zobaczył

37

Ci, którzy śledzą wizje Krzysztofa Jackowskiego i wierzą w jego przepowiednie, na pewno nie mają powodów do optymizmu. Popularny jasnowidz podzielił się kolejną niepokojącą prognozą.

O zgrozo! Krzysztof Jackowski naprawdę to zobaczył
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Swoje przeczucia regularnie prezentuje za pośrednictwem platformy YouTube. Oczywiście słowa wypowiadane przez wizjonera z Człuchowa należy traktować z odpowiednim dystansem.

Jego wizje przepełnione są pesymizmem. Ostatnio ostrzegł przed nadciągającym krachem. Wspominał też o konflikcie na poziomie światowym. - Konflikt światowy wisi na włosku - ocenił jasnowidz.

Nie będzie to jednoznaczne, że ten konflikt natychmiast wybuchnie - będzie to tak groźna sytuacja, że w obawie przed tym konfliktem niektóre państwa zaczną się odpowiednio w stosunku do tego konfliktu przygotowywać, nazywając go już po imieniu. W niektórych państwach niektóre media czy politycy zaczną mówić o prawdziwej sytuacji na świecie i o tym, że w każdej chwili może nastąpić zagrożenie rzeczywistym konfliktem na świecie - dodał.

Stan nadzwyczajny w Polsce?

Jackowski uważa, że w Polsce wprowadzone zostaną specjalne regulacje spowodowane zagrożeniem wojną. Jego zdaniem, może to być stan nadzwyczajny.

To wygląda w taki sposób jakby oni się skupiali nad czymś, o czym mniej więcej wiedzą lub dokładnie wiedzą. Oni wiedzą, że może stać się taki chaos, że będzie trzeba ludzi krótko trzymać, aby nie powstał potężny bałagan. I ludzie będą się musieli dostosowywać do pewnych konkretnych nakazów i zarządzeń, a te problemy, które teraz mamy, to będą żadne problemy - podkreślił profeta.

Później zaznaczał jeszcze, że "ten stan będzie zrobiony po to, żeby ludzie od razu musieli się pod to stosować, żeby nie powstała żadna anarchia, żeby nie powstały żadne problemy z postawą ludzi w stosunku do tego, co będzie się kazać".

Zobacz także: Klaudia Antos gorzko o współpracy z TVP
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić