Fatalne wieści o rozwodzie. Opozda już nie chce czekać

11

Wieści o rozpadzie małżeństwa Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego odbiły się szerokim echem. Aktorzy już ponad rok temu złożyli pozwy rozwodowe. W tej kwestii nie ma dobrych wieści, jak ustalił "Super Express", wciąż nie doczekali się nawet wyznaczenia daty pierwszej rozprawy. Niemniej jednak oboje starają się na nowo ułożyć sobie życie.

Fatalne wieści o rozwodzie. Opozda już nie chce czekać
Antoni Królikowski i Joanna Opozda (AKPA, Podlewski)

To już ponad rok, od kiedy oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są małżeństwem tylko formalnie. Aktorka złożyła pozew z orzekaniem o winie męża, jednak rozważa zmianę zdania.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie - dowiaduje się "Super Express" od osoby blisko związanej z byłą parą.

- Kiedy dowiedziała się, że rozwód może trwać nawet 10 lat, stwierdziła, że nie ma tyle czasu, bo chciałaby zacząć układać sobie życie i zacząć normalnie żyć - dodaje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dawid Woliński o córce: "Ją odciąga od show biznesu"

Joanna Opozda przyłapana na randce z 10 lat młodszym mężczyzną

Przypomnijmy, że Antoni Królikowski zdradził żonę w zaawansowanej ciąży, a następnie ją porzucił. 34-latka przez długi czas deklarowała, że nie ma czasu na nową miłość i skupiona jest na synu.

Na tę chwilę nie mam czasu żadne randki. Nie, naprawdę, jestem tak skupiona na rodzicielstwie. Wykańczam dom, jestem skupiona na pracy, mam masę spraw niekoniecznie przyjemnych, bo różne to są rzeczy, z którymi się mierzę na co dzień. Więc nie mam czasu nawet na to, żeby sobie randkować - powiedziała w rozmowie z Cozatydzien.pl.

Jednak w ostatnim czasie do sieci trafiły zdjęcia z romantycznego spotkania. Aktorka została przyłapana na czułościach w jednym z najpopularniejszych klubów w Warszawie.

Jej nowym wybrankiem jest o 10 lat młodszy Janek, który jest magistrem zarządzania, studentem prawa i tenisistą.

Z nowym przyjacielem bawili się wyśmienicie, nie schodzili z parkietu i co chwilę wymieniali się czułościami i gorącymi pocałunkami. Z lokalu wyszli razem, tuż nad ranem, trzymając się za dłonie. Po chwili chłopak wziął ją na ręce, niczym prawdziwą księżniczkę, a ona wyglądała na szczęśliwą - powiedział "Super Expressowi" świadek zdarzenia.

Sąd wciąż nie wyznaczył terminu sprawy rozwodowej

Gazeta informuje również, że Opozda i Królikowski wciąż czekają na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy i nic nie wskazuje na to, aby ich małżeństwo miało zakończyć się w tym roku.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić