Filip Chajzer był z synem w Legolandzie. W tym czasie doszło do wypadku

15

W czwartek w Legolandzie w Niemczech doszło do wypadku. Chwilę wcześniej Filip Chajzer pochwalił się fanom, że jest tam ze swoim synem.

Filip Chajzer był z synem w Legolandzie. W tym czasie doszło do wypadku
Filip Chajzer zwierzył się fanom (AKPA)

Prezenter TVN zabrał niespełna pięcioletniego syna do Legolandu w Niemczech. Pochwalił się zdjęciem z lunaparku na swoim profilu na Instagramie. Z opisu wynikało, że jest bardzo szczęśliwy z chwil spędzanych z Aleksandrem. Filip Chajzer pozwolił sobie nawet na żartobliwy komentarz.

Macie takie dni, które moglibyście powtarzać w nieskończoność? Piękne w swojej codzienności, kiedy akurat nie wydarzy się nic przykrego i można spokojnie iść spać [...] Ten mój dzisiejszy jest dokładnie po środku. Niby środek sierpnia, środek Niemiec, Legoland. Atrakcja jakich wiele w zasięgu auta, a jednak, kiedy patrzę na niczym niezmąconą, szczerą i czystą radość mojego dziecka to nie mieści mi się w głowie, że może istnieć większe szczęście na świecie. Takich dni i takich wspomnień Państwu życzę. - napisał dziennikarz.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kilka godzin później fanom Filipa Chjzera wcale nie było do śmiechu.Legolandzie w Guenzburg na południu kraju doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się wagony kolejki górskiej. Jeden pojazd wjechał w drugi, który wcześniej gwałtownie zahamował. Ranne zostały 34 osoby. Internauci zaczęli pisać do dziennikarza, czy wszystko w porządku.

Właśnie czytam o katastrofie kolejki górskiej w Legolandzie w Niemczech! Czy u was wszystko dobrze? - dopytali fani.

Filip Chajzer napisał na swoim profilu na Facebooku, że w dniu wypadku rzeczywiście przybywał w feralnym parku rozrywki, ale wraz z synem na szczęście mają się dobrze.

Cztery godziny temu pisałem, jak bardzo cieszy mnie życie, kiedy mogę sprawić radość mojemu kochanemu dziecku. Życie, które jest tak kruche i nieprzewidywalne - czytamy we wpisie dziennikarza.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: TVN przygotowuje kontrowersyjny program "Hipnoza". Filip Chajzer odpowiada na hejt
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić