Górniak będzie wściekła? "Mogłaby przestać po prostu"

59

17 czerwca zaczyna się 59. Festiwal w Opolu. Chociaż na scenie pojawi się wiele gwiazd polskiej estrady, to zabraknie jednej z bardziej rozpoznawalnych - Edyty Górniak. Wokalistka odmówiła wzięcia udziału w koncercie. Pytanie jednak, czy Polacy w ogóle chcą jej słuchać i żałują, że nie wystąpi na legendarnym festiwalu.

Górniak będzie wściekła? "Mogłaby przestać po prostu"
Edyta Górniak nie wystąpi w Opolu. (AKPA, AKPA)

17 czerwca rozpoczyna 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu 2022. Na legendarnej scenie nie zobaczymy w tym roku Edyty Górniak, która sama odmówiła wzięcia udziału w wydarzeniu.

Edyta Górniak nie wystąpi w Opolu

Przepraszam, zrezygnowałam z Opola. [...] Pewnie znowu śpiewałabym tę Ewkę. Ja was przepraszam, ale nie mogę jechać kolejny rok do Opola i znowu śpiewać tę samą piosenkę – wyjaśniła artystka.

Czy Polacy żałują, że Edyta Górniak nie wystąpi w Opolu? A może cieszą się, że nie będą musieli po raz kolejny słuchać tego samego utworu? Takie pytania zadała przechodniom reporterka "Faktu". Odpowiedzi, które usłyszała nie raz zaskakiwały.

Ona jest ikoną, jakby nie patrzeć to już wiele lat jest na scenie polskiej i nie tylko i dajmy jej szansę – mówili Polacy.

Rozmówcy podkreślali także, że Opole to festiwal przebojów więc Edyta Górniak jak najbardziej powinna wystąpić. Znalazły się jednak także mniej przychylne odpowiedzi. Niektórzy uważają, że artystka powinna już zrezygnować z występowania na scenie

Mogłaby przestać po prostu. Może niech występuje, ale niech się nie wypowiada na inne tematy – padła kolejna odpowiedź.

Okazało się, że nie wszyscy znają utwory Edyty Górniak. Chociaż wiele osób deklarowało, że kojarzy piosnki polskiej diwy, to znaleźli się też tacy, którzy nie wiedzieli nic. "O pani kochana, dziękuję bardzo, ale nie." Niektórzy przypisywali jej także cudze piosenki: "Aleją Gwiazd, to ona śpiewała?"

Zobacz także: Małgorzata Rozenek już szykuje się na warszawską Paradę Równości
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić