aktualizacja 

Grał Grzesia w "Na Wspólnej". Aktor jest dziś nie do poznania

10

Leszek Lichota przez lata wcielał się w postać Grzegorza Zięby w popularnym serialu TVN "Na Wspólnej". Co ciekawe na planie serialu poznał swoją żonę Ilonę Wrońską. Dziś aktor jest nie do poznania. Ale metamorfoza!

Grał Grzesia w "Na Wspólnej". Aktor jest dziś nie do poznania
Leszek Lichota i Anna Guzik w serialu "Na Wspólnej". (Kadr z serialu "Na Wspólnej")

Leszek Lichota był na stałe związany z serialem "Na Wspólnej" w latach 2003- 2009. Na planie wcielał się w postać Grzegorza Zięby - syna Marii i Włodka (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz), a także męża Żanety (Anna Guzik).

Na planie serialu "Na Wspólnej" narodziła się miłość między Leszkiem Lichotą a Iloną Wrońską. Małżeństwo niemal dwa lata temu zdecydowało się otworzyć glamping. Powstał on we wsi Jaśliska, z którą aktor mógł się zapoznać podczas pracy na planie filmu Jana Komasy "Boże Ciało". Lichota pokochał to miejsce.

Ostatnio Leszek Lichota pojawił się z żoną na jednym z eventów. Aktorka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem ze "ścianki".

Ostatnio preferujemy look glampingowy - bluzy, glany, kapelusze, ale mamy też w szafie coś bardziej wyjściowego, nie ma tego dużo, bo wyjść mamy mało, ale pomyślałam, że dzisiaj tak dla odmiany wrzucę takie zdjęcie typu - bardziej wystrojeni - czytamy pod zdjęciem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karpiel-Bułecka zasugerował, że "Taniec z gwiazdami" jest ustawiony. Maserak reaguje na jego słowa

Przy okazji para zaprasza do skorzystania z ich luksusowego kampingu. "Staram się na moim prywatnym profilu tego nie robić, ale dzisiaj wyjątek" - zaznaczyła Ilona Wrońska. "Od majówki ruszamy. Przed nami 3 sezon. Polubiliśmy tę nową ścieżkę, którą wydeptujemy powoli ucząc się turystyki i prowadzenia własnego biznesu. Na pewno rozumiecie, z czym się zmagamy (Wy , którzy sami prowadzicie swoje biznesy) to cudowne móc być swoim własnym szefem, a jednocześnie duża odpowiedzialność za innych. Na razie wszystko układa się po naszej myśli, ale przestanie, jeśli Wy przestaniecie nas odwiedzać." - podkreśla aktorka.

Szczególną uwagę przykuwa jednak wygląd aktora. Leszek Lichota zmienił się bowiem na przestrzeni lat nie do poznania. Zapuścił długą brodę. Dziś aktor ma 45 lat. Czy waszym zdaniem wygląda na swój wiek? Jak oceniacie jego zmianę w wyglądzie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić