aktualizacja 

Grochola walczy z rakiem. Nagranie ze szpitala. Ma jedno życzenie

49

Ze względu na problemy zdrowotne Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Pisarka opublikowała nagranie, w którym oznajmiła, że musiała przejść dwie operacje, a poza tym zwróciła się z konkretną prośbą do fanów.

Grochola walczy z rakiem. Nagranie ze szpitala. Ma jedno życzenie
Katarzyna Grochola (Instagram)

W minionych dniach pojawiła się niepokojąca informacja o Katarzynie Grocholi. Pisarka trafiła do szpitala na Płockiej w Warszawie, natomiast w poniedziałkowe popołudnie Dorota Szelągowska ujawniła, jak wyglądała walka jej mamy z rakiem.

Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze - przekazała w "Wysokich Obcasach Extra".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Socha zainspirowała się małżeństwem Szyców?

Zdradziła poza tym, że Grochola spisała testament. Mimo to deklarowała, że nie podda się chorobie.

Głos zabrała też przyjaciółka pisarki Dorota Goldpoint. O perturbacjach zdrowotnych Grocholi mówiła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Po prostu czekamy. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy tę informację. Ale nie można się poddawać. Tak naprawdę życie jest w naszych sercach i naszym umyśle. Kochając życie, będziemy o to życie i zdrowie walczyć. Trzymam ogromnie kciuki za Kasię, dzwonie do niej, wzmacniam ją. Wiem, że sobie poradzi - zaznaczała.

Katarzyna Grochola przemówiła ze szpitala

We wtorek Katarzyna Grochola opublikowała nagranie, podczas którego potwierdziła, że miała raka prawego płuca i musiała przejść dwie operacje. - Prosto ze szpitala na Płockiej. Tak, owszem miałam raka prawego płuca. Tak, owszem jestem po podwójnej operacji - powiedziała pisarka.

Następnie wystosowała dość zaskakujące pytanie. - Teraz ja mam dla państwa zagadkę, bo nigdy nie przybyło mi 500 obserwujących, nawet jak wyszłam za mąż po 60-tce. Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących? - dodała.

Okazuje się, że wiele osób chce wesprzeć Grocholę. Co można dla niej zrobić?

Pytają mnie państwo, co można dla mnie zrobić. Nic prostszego, zmieńcie rząd. Dziękuję bardzo, zamierzam przeżyć - zadeklarowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić