"Groził mojemu synkowi". Roznerski otworzył się w "Dzień dobry TVN"

9

Mikołaj Roznerski cieszy się niemałą popularnością. Nie brakuje takich, którzy uznają go za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Ostatnio celebryta mocno się otworzył. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" opowiedział o groźbach, które ktoś kierował w jego stronę.

"Groził mojemu synkowi". Roznerski otworzył się w "Dzień dobry TVN"
Mikołaj Roznerski (AKPA, AKPA)

Mikołaj Roznerski ogromną popularność zawdzięcza choćby roli w serialu "M jak miłość". Ostatnio ten aktor pojawił się w "Dzień dobry TVN". Przy tej okazji opowiedział o "swoim ślubie", o którym dowiedział się z... mediów.

Moja babcia, która czyta nie internetowe nagłówki, ale papierowe, kiedyś do mnie zadzwoniła, zapytała, dlaczego jej nie zaprosiłem na ślub - ujawnił Roznerski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krystyna Przybylska o utracie córki

Zdradził poza tym, że czasami ktoś podszywa się pod niego w aplikacjach randkowych. Jednocześnie wyraźnie dał do zrozumienia, że on nie korzysta z takich rozwiązań.

Dosyć często pojawiają się takie fałszywe konta, ja nie jestem na żadnej aplikacji randkowej. Wydaje mi się, że to jest dosyć niebezpieczne, bo już ktoś podaje się za ciebie i ktoś już udaje ciebie. Kiedyś miałem takiego psychofana czy psychofankę. To coś, bo to było bezosobowe, profil, groził mojej rodzinie, groził mojemu synkowi. Zgłosiłem to na policję - przekazal gwiazdor.

Burzliwe życie miłosne Mikołaja Roznerskiego

Życie miłosne Mikołaja Roznerskiego należy uznać za dość burzliwe. Aktor jest ojcem 11-letniego Antka. To owoc jego związku z Martą Juras. Ich relacja rozpadła się w 2013 roku. Rozstaniu towarzyszyła atmosfera skandalu.

Celebryta podobno miał romans z Olgą Bołądź. "W listopadzie 2013 r. wszystko stało się jasne. To wtedy w kolorowej prasie ukazały się zdjęcia Mikołaja i Olgi z romantycznej kolacji w centrum stolicy, na których czule się obejmują" - pisali dziennikarze "Na żywo".

Dla Mikołaja publikacja była niewygodna, ponieważ nie zdążył przyznać się Marcie do zdrady. Matka Antosia na wieść o romansie ukochanego, spakowała jego walizki. Mikołaj nie wiedział, co robić - być z Olgą, czy dla syna ratować związek z Martą. Dziś wie, że podjął słuszną decyzję - dodawali.

Jego relacja z Olgą Bołądź nie przetrwała próby czasu. Aktor był też w związku z Adrianą Kalską, ale również w tym przypadku nie udało się stworzyć relacji, która mogłaby poskutkować ślubem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić