Gwiazda disco polo podała wstrząsającą informację. Modlą się za nią

57

Zespół Exaited wylansował wiele discopolowych hitów. Jego liderka, Agnieszka Drewnicka, uległa ostatnio poważnemu wypadkowi. Sprawa jest na tyle poważna, że zespół musiał odwołać koncerty.

Gwiazda disco polo podała wstrząsającą informację. Modlą się za nią
Agnieszka Drewnicka (Instagram)

Agnieszka Drewnicka to liderka zespołu Exaided. Wokalistka jeszcze niedawno cieszyła się z faktu, że w końcu mogła ruszyć z zespołem w trasę koncertową.

Niestety, uległa wypadkowi. Spadła ze schodów. Na początku wydało się, że to nic takiego, więc zespół, nie chcąc zawieść fanów, wyruszył w trasę. Niestety, po drodze wokalistce przydarzyła się awaria samochodu, która okazała się prawdziwym szczęściem w nieszczęściu!

Jest gorzej niż myślała

Okazało się, że wypadek na schodach był o wiele groźniejszy, niż artystka początkowo przypuszczała. Drewnicka ma złamanie wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają wokalistce swobodne poruszanie się!

Gwiazda za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała fanów, że ból nie ustępuje. Poprosiła ich również o modlitwę. Fani oczywiście pospieszyli z ciepłymi słowami wsparcia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Szybkiego powrotu do zdrowia Agnieszko! - napisał jeden z fanów.
Pamiętamy w modlitwie. Wracaj kochana do zdrowia - dodał drugi.

Miłośnicy zespołu nie mogą doczekać się, aż ich idolka wyzdrowieje. I rzecz jasna zaśpiewa takie hity jak "Nie unikaj", "Dziś ci to powiem", czy "Myślę o tobie"!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić