aktualizacja 

Hakiel zapytany o nową dziewczynę. Odpowiedział w punkt

41

Minęło już trochę czasu od bardzo głośnego rozstania Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że tancerz już nie jest sam. Hakielowi najwidoczniej takie plotki nie przeszkadzają. Wręcz postanowił podgrzać atmosferę.

Hakiel zapytany o nową dziewczynę. Odpowiedział w punkt
Marcin Hakiel (Instagram)

O Marcinie Hakielu i Katarzynie Cichopek jeszcze niedawno było niezwykle głośno. Wszystko za sprawą rozstania tej pary. Gdy wydawało się, że tworzą wręcz idealne małżeństwo, oni opublikowali oświadczenie o rozpadzie związku. Był to wielki szok dla fanów tej pary.

Internauci momentalnie zaczęli się zastanawiać, skąd decyzja o rozstaniu. W wywiadach para twierdziła przecież, że wszystko jest w porządku. Rąbka tajemnicy na temat przyczyn rozpadu małżeństwa uchylił Marcin Hakiel.

Tancerz podczas programu "Miasto kobiet" zasugerował, że żona go zdradziła. - Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - mówił Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Marcin Hakiel znów się zakochał?

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że tancerz nie jest już singlem. Tak wynika z ustaleń Plotka.

Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni - oznajmił informator serwisu.

Marcin Hakiel na razie nie zamierza odnosić się do tych plotek. Zapytany o nową relację, odparł, że już raz był w medialnym związku i nie zamierza tego powtarzać.

Fani tymczasem są bardzo czujni i wszystko skrupulatnie analizują. Gdy ostatnio Marcin pokazał dwa zdjęcia, internauci zaczęli dopytywać, kto stał za obiektywem aparatu. Kiedy natomiast Hakiel dostał pytanie o to, kiedy przedstawi nową ukochaną, pokusił się o odpowiedź, która tylko podgrzała atmosferę.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - oznajmił celebryta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić