Harry i Filip jak dwie krople. Zdjęcie sprzed 64 lat robi furorę

211

Po śmierci księcia Filipa media na całym świecie piszą o jego dokonaniach i co ciekawszych wydarzeniach z życia. Pokazują także stare fotografie, najczęściej ze spotkań rodzinnych i wakacji. Jak się okazuje, książę Filip w młodości wyglądał niemal identycznie jak teraz książę Harry.

Harry i Filip jak dwie krople. Zdjęcie sprzed 64 lat robi furorę
Książę Harry z dziadkiem księciem Filipem. (Getty Images)

Książę Filip zmarł 9 kwietnia 2021. Wcześniej przez dłuższy czas przebywał w szpitalu, a media co chwilę obiegały informacje o pogarszającym się stanie zdrowia arystokraty. Wielka Brytania jest pogrążona w żałobie i wspomina czasy świetności męża królowej.

Uderzające podobieństwo do dziadka

W mediach na całym świecie wspomina się dokonania księcia Filipa, a także stare zdjęcia, na których można zobaczyć, jak spędzał czas z rodziną lub jakim oddawał się rozrywkom. Jeden z fotografów przypomniał na Instagramie wyjątkową okładkę magazynu "Paris Match" z 1957 roku.

Przypomniał mi się dziś ten niesamowity zabytkowy magazyn "Paris Match" z 1957 roku, który kupiłem kilka lat temu. Byłem zdumiony, gdy tylko go zauważyłem. Zawsze przypomina mi o wyjątkowych, historycznych momentach, które dostarcza królewski fotograf - pisze pod zdjęciem Chris Jackson.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Komentujący od razu zauważyli, że na tej okładce książę Filip wyglądał niemal identycznie jak książę Harry. Wiele osób jeden wskazało, że mają ten sam kontur twarzy i charakterystyczną, rudą brodę.

"Zawsze myślałem o tym, jak Harry przypomina swojego dziadka, to zdjęcie jest dowodem", "Musiałam dwa razy się zastanowić, myślałam, że to Harry", "Wow. Wygląda zupełnie jak Harry" - czytamy w komentarzach.

Harry i Filip są do siebie podobni nie tylko z wyglądu, ale i charakteru. Według doniesień medialnych mają to samo poczucie humoru i hobby. Książę Filip miał być także osobą najbardziej przychylną związkowi Harry'ego i Meghan Markle.

Zobacz także: Książę Filip. Poruszające słowa rodziny o śmierci męża królowej Elżbiety II
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić