Ilona Wrońska i Leszek Lichota postawili na nowy biznes. Otwierają glamping

2

Ilona Wrońska i Leszek Lichota ruszyli z nowym biznesem. We wsi Jaśliska, która jest doskonale znana widzom z filmu "Boże Ciało", otworzyli glamping. Czują, że to może być dla nich zupełnie wyjątkowe miejsce.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota postawili na nowy biznes. Otwierają glamping
Ilona Wrońska, Leszek Lichota (akpa)

Ilona Wrońska i Leszek Lichota są kojarzeni przede wszystkim z serialem "Na Wspólnej". Obecnie natomiast skupiają się na całkowicie nowym biznesie.

Para postanowiła otworzyć glamping. Powstał on we wsi Jaśliska, z którą aktor mógł się zapoznać podczas pracy na planie filmu Jana Komasy "Boże Ciało". Lichota pokochał to miejsce.

Glamping - co to jest?

Glamping to nic innego jak luksusowy kamping. "Poczuliśmy, że to może być też kawałek naszego miejsca" - nie ukrywała Ilona Wrońska w rozmowie z "Dzień Dobry Wakacje".

By utworzyć glamping, musieli wykonać mnóstwo pracy. "Cały ten teren - prawie dwa hektary - były zachwaszczone" - zdradzili na antenie TVN-u.

Uprzątnięcie działki zajęło trzy miesiące. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem i teraz aktorski duet może cieszyć się nowym biznesem.

Leszek jest bardziej koncepcyjny. Czasami wymyśla rzeczy, które za chwilę musi pozmieniać, bo cały czas myśli, dopracowuje w głowie. Ilona od rana ciężko pracuje fizycznie. Kiedy chłopaki muszą zrobić sobie kawę, to Ilona przerywa, robi chłopakom kawę, po czym wraca do swojej taczki. Jest bardzo zaangażowana. Podziwiamy ją wszyscy - wyznaje Sebastian Szałaj, przyjaciel Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty, cytowany przez Plejadę.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić