Fala krytyki po wizycie w TVP. Iwona Węgrowska: "Zwariowaliście"

276

Iwona Węgrowska postanowiła przyjąć zaproszenie i wziąć udział w programie TVP Info. Na piosenkarkę wylała się za to fala krytyki. Decyzja gwiazdy spotkała się z ostrą reakcją internautów. Węgrowska uważa, że została potraktowana niesprawiedliwie.

Fala krytyki po wizycie w TVP. Iwona Węgrowska: "Zwariowaliście"
Iwona Węgrowska jest oburzona. Uważa, że nie zasłużyła na krytykę ze strony internautów (AKPA, AKPA)

Iwona Węgrowska niedawno wydała nową piosenkę "Mr. Fake". Od premiery kawałka jest stałym gościem programów telewizyjnych, w których opowiada o swoim ostatnim dziele, między innymi właśnie w TVP.

Po pojawieniu się na antenie publicznego nadawcy Iwona Węgrowska podzieliła się z fanami wrażeniami na swoim profilu na Facebooku. Przy okazji piosenkarka podziękowała za zaproszenie i rozmowę parze prowadzących - Katarzynie Ciepielewskiej i Łukaszowi Sobolewskiemu.

Iwona Węgrowska skrytykowana za występ w TVP

Niedługo po publikacji postu Iwonie Węgrowskiej zrzedła mina. Powód? Krytyka, jaka spadła na piosenkarkę ze strony części internautów, którym nie przypadł do gustu fakt, że zdecydowała się ona odwiedzić właśnie Telewizję Polską.

TVP zakłamana telewizja. Artyści powinni odmawiać jakichkolwiek występów w tym szambie Kurskiego.
Zgubiłem się na TVP Info.
To teraz sprzedasz się w TVP PiS? Naprawdę, niżej nie da się upaść? – komentowali wpis Iwony Węgrowskiej oburzeni użytkownicy Facebooka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Takie komentarze nie przypadły Iwonie Węgrowskiej do gustu. Piosenkarka zdecydowała się zabrać głos w dyskusji. Podkreśliła, że nie jest ona zainteresowana polityką. Zapewniła, iż skupia się wyłącznie na muzyce, dlatego nie widzi więc powodu, aby być obiektem publicznej krytyki.

To jest dla ciebie sprzedaż? Ludzie, wy chyba wszyscy zwariowaliście! Ja nie poszłam rozmawiać o polityce, bo mnie ona nie interesuje! A podziałów nigdy nie robiłam i nie będę robić! Jedyne, co mnie interesuje, to muzyka. I tyle w temacie – podsumowała Iwona Węgrowska na Facebooku.

Wśród komentujących nie brakuje także osób, które stanęły po stronie rozemocjonowanej piosenkarki. Zapewniały Iwonę Węgrowską, że nie ma czym się zamartwiać, ponieważ muzyka "jest ponad podziałami".

Zobacz także: Zobacz też: Iwona Węgrowska tłumaczy swoją kusą sukienkę
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić