aktualizacja 

Iwona Węgrowska chce zaszczepić córkę. "Po pierwszej dawce myślałam, że się przekręcę"

193

Iwona Węgrowska mówi otwarcie, że bardzo źle zniosła szczepienie przeciw COVID-19, ale wie, że to jedyny skuteczny sposób na walkę z chorobą. Kiedy pojawiła się możliwość szczepienia dzieci powyżej 5. roku życia, nie wahała się ani chwili, by zaprowadzić swoją córkę. - Na pewno jej to nie zaszkodzi, a może pomóc – powiedziała wokalistka.

Iwona Węgrowska chce zaszczepić córkę. "Po pierwszej dawce myślałam, że się przekręcę"
Iwona Węgrowska jest zwolenniczką szczepienia przeciw COVID-19 (AKPA)

Iwona Węgrowa w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle powiedziała wprost, że zaszczepi Lilę przeciw COVID-19 i zbiera się właśnie, by umówić ją na wizytę. Oczywiście gwiazda ma świadomość, że żadna szczepionka nie chroni w 100 proc. przed chorobą, ale uważa, że "nawet jak córka złapie COVID-19, to na pewno przejdzie to dużo lżej niż przechodzą inni, niezaszczepieni".

Dla mnie to jest bardzo ważne, żeby była zaszczepiona. Na pewno to ochroni nas w jakiś sposób – dodała Węgrowska.

Piosenkarka szczepiła się w zeszłym roku i choć bardzo mocno to odchorowała, to nie zraziła się do przyjmowania kolejnych dawek. Okazuje się, że Węgrowska przez prawie trzy tygodnie była "wyjęta z życia". Miała 40 stopni gorączki, było jej ciężko wstać i pójść do toalety.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
To był fatalny okres w moim życiu, bo naprawdę myślałam, że się w którymś momencie przekręcę. Ale to mnie nie zraziło do tego, żeby się szczepić, po prostu mój organizm tak zareagował – podkreśliła Węgrowska.

Przy okazji opowiedziała o swojej mamie, która "ma jakieś tam choroby współistniejące" i jest już po przyjęciu trzeciej dawki szczepionki. Ani razu nie miała takich problemów jak znana córka.

Szczepię się twardo, bo wiem, że to nam pomoże wszystkim – dodała Iwona Węgrowska, której córka Liliana skończy w lipcu 7 lat.
Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić