aktualizacja 

Izabella Krzan kusi. Fani pieją z zachwytu

55

Izabella Krzan doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak rozgrzać zmysły internautów. Nie sposób przejść obojętnie obok jej najnowszego zdjęcia. Aż kipi seksapilem!

Izabella Krzan kusi. Fani pieją z zachwytu
Izabella Krzan zachwyca najnowszym zdjciem (Instagram)

Izabella Krzan nieustannie zyskuje na popularności. Zainteresowanie swoją osobą próbuje podtrzymywać m.in. poprzez częste publikowanie postów na Instagramie. Niejednokrotnie jej zdjęcia rozgrzewają do czerwoności!

25-latka bez wątpienia znajduje się na fali. Co rusz dostaje do prowadzenia ważne wydarzenia telewizyjne. W wakacje odpowiadała za "Wakacyjną trasę Dwójki", a ostatnio była gospodynią "Sylwestra Marzeń z Dwójką".

Telewizyjna kariera sprawiła, że Izabella Krzan zyskała wielu fanów. Niedawno liczba jej obserwatorów na Instagramie przekroczyła 200 tysięcy. Imponujący wynik, prawda?

Izabella Krzan publikuje gorące zdjęcie w bieliźnie. "Petarda"

W pierwszych dniach nowego roku Izabella Krzan postanowiła zapytać internautów, czy zrobili już podsumowanie 2020 roku. "Jakieś postanowienia na nowy rok?" - dodała.

Pojawiło się sporo komentarzy. W głównej mierze nie dotyczyły one jednak pytania Izabelli Krzan, ale gorącej migawki, jaką załączyła do wpisu. Gwiazda pokazała się w bieliźnie, eksponując przy tym biust.

"Najpiękniejsza Polka! Fakt, nie opinia", "zjawiskowa", "petarda" - piszą zachwyceni internauci.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić