aktualizacja 

Ją też skrzywdzono. Gwiazda Ninja Warrior Polska "jest przerażona"

25

Karolina Gilon niewątpliwie jest piękną kobietą, do której wzdycha wielu mieszkańców Polski. Okazuje się, że gwiazda "Ninja Warrior Polska" ma swoje zasady i trzyma się ich także w relacjach z innymi. Wyjawiła, czy wybaczyłaby komuś, kto dopuścił się zdrady.

Ją też skrzywdzono. Gwiazda Ninja Warrior Polska "jest przerażona"
Karolina Gilon zdradziła, czy byłaby w stanie wybaczyć, gdyby została oszukana (AKPA, AKPA)

Karolina Gilon wyrasta na jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ma na koncie między innymi prowadzenie programów "Druga twarz", "Love Island. Wyspa miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Prezenterka i modelka doskonale zdaje sobie sprawę, że zasługuje na związek z wyjątkowym mężczyzną.

Karolina Gilon o związku. Gwiazda wybaczyłaby zdradę?

Karolina Gilon podkreśla, że doskonale zdaje sobie sprawę, czego oczekuje po związku. Gwiazda "Ninja Warrior Polska" nie zamierza tolerować nielojalności i nieszczerości ze strony drugiej połówki. W rozmowie z portalem Pomponik przyznała, że przerażą ją skala tego typu problemów wśród par.

Jak już jesteśmy w związku to po to, żeby być lojalnym i szczerym, a nie po to, żeby sobie na boku robić brzydkie rzeczy i siebie ranić. Jestem przerażona tym, że tak wiele par ma takie problemy. Strasznie przykre – przyznała Karolina Gilon (Pomponik).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: "To był ogromny cios". Psycholog opowiada, czy da się uporać z żalem po zdradzie

Okazało się, że Karolina Gilon doskonale zdaje sobie sprawę, jaki ból sprawia zdrada. Zdobyła się nawet na wyznanie, że w przeszłości została w ten sposób skrzywdzona przez bliską sobie osobę. Dlatego nie wyobraża sobie wybaczyć komuś, kto dopuścił się podobnej okropności.

Zdrada to nie jest żadne przyjemne uczucie, ono się za nami latami ciągnie. Nikomu tego nie życzę. Jak już się łączymy w pary, to bądźmy wobec siebie lojalni i szczerzy, bo nikt nas do tego nie zmusza. To jest nasz wolny wybór, żeby być w związku. (...) Bardzo ciężko jest po zdradzie. Trudno jest zbudować coś pięknego – podsumowała Karolina Gilon (Pomponik).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić