Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Jackowski to przewidział. "Duże skażenie, ludzie będą bali się wody"

334
Podziel się:

Zatruta Odra to przykład katastrofy ekologicznej, której największymi ofiarami stały się zwierzęta i organizmy zamieszkujące rzekę. Na temat zdarzenia zabrały głos osoby publiczne, w tym – Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział wszystko już rok temu? Na to wygląda.

Jackowski to przewidział. "Duże skażenie, ludzie będą bali się wody"
Krzysztof Jackowski już wcześniej przewidział, że dojdzie do olbrzymiego skażenia Odry? (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski dołączył do grona osób publicznych, które zabrały głos na temat skażenia Odry. Zatruta rzeka stanowi zagrożenie zarówno dla miejscowej flory i fauny, jak i każdego, kto będzie miał z nią kontakt. Szczególną ostrożność powinny zachowywać osoby zabierające swoje czworonogi na spacery miejsca katastrofy ekologicznej.

Krzysztof Jackowski przewidział skażenie Odry?

Już na początku nowego filmu, który opublikował na swoim oficjalnym koncie na YouTubie, Jackowski podkreślił, że bardzo rzadko kontaktuje się z widzami w godzinach popołudniowych. Zrobił wyjątek ze względu właśnie na skażenie Odry, które uznał za na tyle poważne zdarzenie, by interweniować natychmiast.

Powaga sytuacji nie była jedyną przyczyną, dla której Krzysztof Jackowski niespodziewanie zabrał głos. Okazało się, że jasnowidz z Człuchowa już rok temu przewidział, że dojdzie do skażenia Odry. Pamiętali o tym również jego niektórzy fani, którzy zasypali Jackowskiego wiadomościami. Wówczas odczytał jednak wizję w niewłaściwy sposób.

Piszecie do mnie, ale ja pamiętam też tę wizję. Ponad rok temu na tym kanale, wykonując wizję na tematy przyszłościowe, prawdę mówiąc mówiłem o Gdańsku. O Gdańsku, że duże skażenie wody, ludzie będą bali się wody. I bardzo istotne jest to... No, wprawdzie nie Wisłę, ale mamy Odrę. Co istotne, Szczecin, Gdańsk to nie są od siebie (...) dużo oddalone miejscowości– tłumaczył fanom Krzysztof Jackowski (YouTube).

Krzysztof Jackowski podkreślił, że rzeka pozostaje mocno zatruta. Jasnowidz z Człuchowa nie krył niepokoju z powodu skażenia Odry oraz faktu, że ekspertom nie udało się wciąż ustalić źródła katastrofy.

Odra, jak się okazuje, jest mocno skażona. Wszyscy słyszymy, co tam się dzieje, służby niemieckie zbadały, że jest tam duża ilość rtęci, ryby są śnięte na prawie całej długości Odry. Jest to bardzo duże zagrożenie nie tylko dla fauny, flory Odry, ale także duże zagrożenie dla zwierząt, dla ludzi. Co istotne, ta skażona woda nie ma, nie stwierdzono dotychczas, gdzie jest źródło, jakie jest źródło skażenia – wyjaśnił fanom Krzysztof Jackowski (YouTube).
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(334)
Basia
miesiąc temu
Taki jasnowidz to powinien wiedzieć jak jest przyczyną zatrucia.
tronkowy
miesiąc temu
Mam czarne podniebienie zółty pępek i fioletowe palce u nóg. Kim kużba jestem jasnowidzu?
menel habilit...
miesiąc temu
Kto nigdy nie pił okowity niech pierwszy rzuci kamieniem.
koneser mamro...
miesiąc temu
Wielkie mi mecyje. Razem ze szwagrem nie takie zwidy miewamy. Po wypiciu kilku flaszków zajzajeru pędzonego nocą. Na beret oczywizda!
tronkowy
miesiąc temu
Dzisiaj gole na dole. Sznapsa oczywizda.
ciocia Zosia
miesiąc temu
Wróży z fusów dłoni kartm czy ekskrementów?
Dyzma
miesiąc temu
Niewiele się pomylił. Wisła czy Odra. Tu woda i tam woda. Tu mokro i tam mokro.
babcią
miesiąc temu
Ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie? .ówno będzie!
mały Jasio
miesiąc temu
Wizjoner "post factum"? To i ja potrafię!
DOOMestos
miesiąc temu
Facet Was robi jak chce. Latem zawsze jest gdzieś skażenie wody bo zawsze ta woda zakwita i ludzie się jej boją. Największy problem jest w zatoce Gdańskiej bo tam woda najcieplejsza stąd te jego "przewidywania" pod które teraz podciąga Odre. Ja też wyraźnie jestem jasnowidzem, kiedyś miałem sen w którym widziałem piękną nagą blondynę na brzegu potężnej fontanny - myślę sobie - jak nic piękny seks mnie czeka - a tu rano przeterminowany kefir ebł mi na pleyboya - I co? Przepowiednia dobra tylko interpretacja do bani ?
Zamilknij
miesiąc temu
Chłopie przestań się kompromitować. Przewidziałeś skażenie Odry tak jak Covid przewidziałeś - wszyscy wiedzieli, że nadchodzi pandemia a ty nie wiedziałeś, a gdy wirus już dotarł do Polski powiedziałeś że ... epidemia się skończy za trzy tygodnie (w kwietniu 2020). Taki z ciebie Orzeł.
Jan
miesiąc temu
Dlaczego ten czlowiek się nie leczy tylko bredzi razem z tym co pisze chorzy ludzie bardziej chorzy ci co to czytają
zytalam o ska...
miesiąc temu
Jednak przewidział to pamiętam jak czytałam że to się stanie
Kaziu
miesiąc temu
A jak się okaże że nie była zatruta widziałem jak na jeziorach ryby zdychały z powodu tz.przyduchy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić