oprac. Tiga| 

Jako trzylatek zachwycił w "Mam Talent". Jak dziś wygląda Rafałek?

19

Rafał Sołtysik, który zasłynął z udziału w programie "Mam Talent" w wieku zaledwie trzech lat, dziś jest już nastolatkiem. Recytując Inwokację z "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, zaskoczył jurorów swoim talentem recytatorskim i opanowaniem. Nagranie z jego występu stało się hitem internetu, a sam chłopiec zyskał ogromną popularność.

Jako trzylatek zachwycił w "Mam Talent". Jak dziś wygląda Rafałek?
Rafał Sołtysik (YouTube)

Program "Mam Talent" jest miejscem, gdzie pojawiają się różne osoby z niezwykłymi zdolnościami. Niektóre z nich przyciągają uwagę widzów bardziej, inne mniej.

W 2014 roku Rafał Sołtysik zdecydowanie zaliczył się do tej pierwszej grupy. Jego występ zapadł w pamięć zarówno jurorom, jak i widzom.

Trzyletni wówczas Rafałek zaskoczył wszystkich swoim talentem recytatorskim. Jego pamięć i odwaga sprawiły, że jurorzy wprost oniemieli. Występ był tak uroczy, że rozbawił wszystkich do łez.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lidia Kazen komentuje zmiany w "Mam Talent!". Co sądzi o Julii Wieniawie?

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola po zakończonym występie wstali i zaczęli bić brawa. Nagranie z programu stało się prawdziwym hitem w sieci i do dziś jest jednym z najchętniej oglądanych występów w historii "Mam Talent".

Jak dziś wygląda Rafał Sołtysik z "Mam Talent"?

W programie telewizyjnym mały Rafał wyrecytował Inwokację z "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, a nagranie z jego występu stało się prawdziwym hitem internetu. Matka chłopca wspominała, że od najmłodszych lat Rafał był zaznajamiany z klasyką polskiej literatury, a nauka poezji na pamięć sprawiała mu wiele radości.

Rafał brał udział w wielu konkursach recytatorskich i stał się prawdziwą gwiazdą na rodzimym Śląsku. Rodzice zapewniali, że nigdy nie zmuszali syna do nauki tekstów, a swoją dobrą pamięć miał odziedziczyć po ojcu.

Nikt go nie zmuszał. Czytamy mu przed spaniem takie książki. Ale talent ma po ojcu - powiedziała mama Rafała kilka lat temu.

Dziś Rafał ma już prawie 13 lat i nie pojawia się w mediach, skupiając się na swojej edukacji. Rodzice chłopaka zdecydowali się jednak na wyjątek, udostępniając jego zdjęcie z 10. urodzin na fanpage'u, który obserwuje prawie 7 tysięcy osób.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Rafał Sołtysik. Rozpoznalibyście go?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić