Jan Kliment i Lenka czekali na to od dawna. Teraz ujawnili płeć

17

Jan Kliment i Lenka Klimentowa pod koniec czerwca poinformowali, że niebawem zostaną rodzicami. Teraz para wyjawiła na Instagramie płeć dziecka. To będzie dziewczynka czy chłopiec?

Jan Kliment i Lenka czekali na to od dawna. Teraz ujawnili płeć
Jan Kliment zostanie ojcem w wieku 48 lat (fot. Akpa)

Na początku tygodnia Lenka Klimentowa wyznała na Instagramie, że przyszli rodzice poznali już płeć swojego dziecka. - To są cudowne przeżycia z najbliższymi, będą najpiękniejsze wspomnienia. Tylko moja mama wiedziała i taką niespodziankę zrobiła. Jedno jest pewne, będzie dziewczynka albo chłopczyk. Ważne, by było zdrowe - napisała.

W środę tancerze nagrali filmik, na którym można zauważyć odsłonięcie niebieskich atrybutów, co rzecz jasna oznacza jedno - Lenka urodzi chłopca.

Zobacz także: Zobacz: "Mam talent". Jan Kliment komentuje wulgarną wypowiedź
Będzie to nasz cudowny syn. Wiecie co, ja wciąż nie mogę temu uwierzyć, nie dociera do mnie, że to naprawdę się dzieje! Będziemy rodziną. Jestem tak szczęśliwa i ciekawa, bo to będzie kompletnie nowe, dużo rzeczy się zmieni. Będziemy się uczyć razem od siebie, ale będziemy się bardzo kochać! Już się kochamy - wyznała Lenka Klimentowa na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dla Jana Klimenta jest to z kolei spełnienie marzenia, które miał od wielu lat. Z pierwszą żoną Laurą Hafner nie doczekał się dzieci. Odnosił z nią za to inne sukcesy - pięć razy z rzędu zdobyli tytuł mistrza Szwajcarii. Ich związek zakończył się rozwodem. O ile Kliment po powrocie do Polski zaczął występować w "Tańcu z gwiazdami", to jego była partnerka zrezygnowała z tańca i założyła nową rodzinę.

Z czasem szczęście przyszło także do Jana Klimenta. W 2009 roku wszedł w związek z Lenką Tvrzovą, która jest od niego młodsza o 15 lat. Para zaręczyła się w 2015 roku w Portoryko, a rok później pobrała w Ostrawie. W swoją podróż poślubną wyjechali na Kubę. Przez jakiś czas nie spieszyło się im z powiększeniem rodziny. Wiedli spokojne życie z dwoma psami, które określali jako swoje "dzieci". Jednak Kliment wyraźnie dawał znać w różnych wywiadach na przestrzeni lat, że chce mieć potomka. Ostatecznie zostanie ojcem w wieku 48 lat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

O Klimencie głośno zrobiło się w zeszłym roku, gdy ogłoszono, że został nowym jurorem programu "Mam talent!". Zastąpił on Agustina Egurrolę, który przeszedł do TVP.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić