Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. Przepowiednia o cenach paliw

34

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się bardzo niepokojącą wizją. W rozmowie z o2.pl najpopularniejszy polski jasnowidz dał do zrozumienia, że ceny na stacjach paliw znów mogą mocno doskwierać kierowcom.

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. Przepowiednia o cenach paliw
Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni mówi o cenach paliw w wakacje 2023. (YouTube)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami na różne tematy. Oczywiście wynurzenia profety trzeba analizować z przymrużeniem oka. Co prawda czasami jasnowidz ma rację, jednak nierzadko zdarzało się też tak, że jego słowa totalnie rozmijały się z rzeczywistością.

Takie będą ceny paliw latem? Jasnowidz Jackowski miał wizję

Tym razem Jackowski mówił o cenach paliw w okresie letnim. Czy kierowców czekają kolejne spore wydatki? Jeżeli jego przeczucia się sprawdzą, to niestety wakacyjne wyjazdy będą nas słono kosztować.

Niepokojąco kojarzą mi się ceny paliw latem. Możemy przez to stracić trochę radości z wakacji, ponieważ na świecie zrobi się gorąco, niepokojąco - powiedział profeta w rozmowie z o2.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przemoc wobec dzieci. Niewiarygodne, do czego są w stanie posunąć się matki w szpitalach

Na razie nie jest pewne, ile będzie trzeba zapłacić za tankowanie w lipcu czy sierpniu. Serwis e-petrol.pl podzielił się natomiast prognozą cen na okres od 12 do 18 czerwca 2023 roku.

Z zapowiedzi tego portalu wynika, że za Pb 98 trzeba będzie płacić od 7,05 do 7,17 zł/l. Litr Pb 95 wahać się będzie od 6,46 do 6,57 zł. Za ON zapłacisz 6,13-6,24 zł, a za LPG - 2,90-2,98 zł.

Pogoda na lato 2023. Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję

Ostatnio jasnowidz Jackowski mówił też o wizji dotyczącej pogody podczas lata 2023.

Czy czeka nas susza lub podtopienia? - Co do lata, to powiem, że grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia. Lato, jak powiedziałem już wcześniej, będzie bardzo kapryśne - zaznaczył jasnowidz Jackowski w rozmowie z o2.pl.

Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu - dodał profeta.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić