Jason Derulo wyszedł na scenę o kulach. Znamy powód jego niedyspozycji

0

Jason Derulo pozostaje w pamięci Polaków jako jedna z najjaśniejszych gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką 2021. Co słychać u amerykańskiego wokalisty? Ostatni czas nie był dla niego najłatwiejszy. Fani dobitnie przekonali się o tym, gdy wyszedł na scenę o kulach.

Jason Derulo wyszedł na scenę o kulach. Znamy powód jego niedyspozycji
Jason Derulo doświadczył złamania kości śródstopia. Musiał wyjść na scenę o kulach (Getty Images, 2023 Getty Images)

Jason Derulo jest jedną z gwiazd, które mają pojawić się na imprezie Super Bowl LVII. Jak jednak podaje Page Six, udział wokalisty stanął pod znakiem zapytania, ponieważ uległ wypadkowi i nie wiadomo, czy zdąży wystarczająco szybko wrócić do formy.

Jason Derulo miał wypadek. Co się stało?

Impreza Super Bowl LVII odbędzie się już w poniedziałek 13 lutego. Jason Derulo, według ustaleń portalu TMZ, doznał poważnej kontuzji stopy. Pojawiły się sprzeczne doniesienia odnośnie do charakteru obrażeń – w zależności od medium jest mowa o zerwaniu więzadeł lub złamaniu kości śródstopia.

Do kontuzji doszło na początku stycznia tego roku. Jason Derulo grał z kolegami w koszykówkę, kiedy wykonał nieudany i fatalny w skutkach skok. Wokalista stara się jednak – ze względu na zbliżający się wielkimi krokami Super Bowl LVII – jak najszybciej wrócić do formy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk

Jason Derulo zdecydował się zatrudnienie fizjoterapeuty, z którym ma widywać się codziennie. Wokalista postanowił także skorzystać ze specjalnych zastrzyków z komórek macierzystych, rzekomo przyspieszających gojenie się stopy.

O powadze stanu wokalisty fani dobitnie przekonali się w trakcie jednego z ostatnich występów. Mimo że Jason Derulo ostatecznie nie odwołał koncertu, na scenę wyszedł o kulach, a jego chora stopa była ustabilizowana w specjalny sposób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mimo że Jason Derulo nie może narzekać na brak fanów, większość Polaków dowiedziała się o nim dopiero przy okazji Sylwestra Marzeń Dwójki 2021. Wirtualne Media ustaliły, że wokalista najprawdopodobniej zainkasował za ten występ nawet milion złotych!

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić