Paulina Smaszcz pokazała partnera. Były domysły, teraz potwierdziła!

42

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wrzuciła do sieci nagranie, na którym tańczy z tajemniczym mężczyzną. Wspólnie pląsają w rytm romantycznej piosenki. Kim jest towarzysz byłej żony Macieja Kurzajewskiego?

Paulina Smaszcz pokazała partnera. Były domysły, teraz potwierdziła!
Paulina Smaszcz (AKPA, AKPA)

Paulina Smaszcz dba o to, by utrzymywać bieżący kontakt ze swoimi fanami. Jest niezwykle aktywna w przestrzeni internetowej. Możemy ją śledzić choćby na Instagramie. Jest obecna też na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach swoich wypowiedzi

Ostatnio dziennikarka opublikowała kolejne krótkie nagranie. Tym razem, co szczególnie istotne, nie pojawiła się na nim w pojedynkę. Towarzyszył jej mężczyzna, z którym romantycznie pląsała w rytm hitu Skolima "Wyglądasz idealnie".

Wyglądasz idealnie, gdy tańczysz tylko dla mnie. Widzę ciebie, mała, jak jesteś doskonała, jak bardzo mnie to jara - właśnie do tych słów kołysała się para.

Smaszcz czule obejmowała wspominanego mężczyznę. Jednocześnie zatroszczyła się o to, by nie pokazać zbyt wiele. Internauci nie ujrzeli twarzy bohatera nagrania.

Cudowny weekend. Love - napisała Smaszcz pod tym filmikiem.

Od razu było można odnieść wrażenie, że to nowy partner Pauliny. Czy rzeczywiście tak jest? W celu weryfikacji tych spekulacji dziennikarze Plotka skontaktowali się z byłą żoną Macieja Kurzajewskiego. Okazało się, że Smaszcz rzeczywiście tworzy związek z mężczyzną z nagrania.

Jest od dawna wspaniały, kochany, doceniający, inspirujący, wspierający, szanujący i lojalny - podkreśliła celebrytka.

Paulina Smaszcz już wielokrotnie tłumaczyła, że ma w życiu osobę, która pomaga jej w przetrwaniu słabszych momentów. Wszystko wskazuje na to, że takie wsparcie znajduje właśnie w osobie tajemniczego partnera z tiktokowego nagrania. Być może już za jakiś czas dowiemy się nieco więcej na jego temat.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić