Taką emeryturę dostanie Katarzyna Skrzynecka. Wystarczy tylko na waciki

52

Gwiazdy coraz częściej głośno mówią o wysokości swoich emerytur. Okazuje się, że niektórzy celebryci nie mogą liczyć na godne świadczenia z ZUS-u. Na ten temat postanowiła się wypowiedzieć także aktorka Katarzyna Skrzyneczka. Jej prognozowana emerytura jest wręcz śmiesznie niska.

Taką emeryturę dostanie Katarzyna Skrzynecka. Wystarczy tylko na waciki
Katarzyna Skrzynecka (AKPA)

Aby móc liczyć na godną emeryturę z ZUS-u, trzeba przez wiele lat pracować na umowie o pracę i regularnie odprowadzać składki. Specyfika działań wielu artystów różni się od "typowej pracy na etat", dlatego też, nawet jeśli byli aktywni zawodowo przez większość życia, po latach mogą zostać z pustymi rękami.

Taką emeryturę otrzymuje Katarzyna Skrzynecka

Gwiazdy coraz chętniej publicznie wypowiadają się na temat wysokości swoich świadczeń emerytalnych. Ostatnio zagadnienie to podjęła także Katarzyna Skrzynecka. Podczas jednego z wywiadów zdradziła, jaką emeryturę prognozuje jej ZUS. Okazuje się, że aktorka może się spodziewać świadczenia emerytalnego na poziomie... 35 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: 18-latka o Kościele. Roksana Węgiel nie gryzie się w język
Taką swego czasu dostałam prognozę z ZUS, że te nasze prognozy emerytalne raczej nie przedstawiają się błękitnie i szczęśliwie - wyznała w rozmowie z Pudelkiem.

W obliczu tych pesymistycznych wyliczeń aktorka wymyśliła już plan na swoje dalsze życie. 52-latka zdradziła, że nie osiądzie na laurach i zamierza pracować tak długo, jak będzie to możliwe, by zapewnić godny byt sobie oraz najbliższym. Zarobione pieniądze zamierza odkładać na fundusz emerytalny.

Jeżeli nasze państwowe zasoby nam tego nie zapewnią, to trzeba samemu o tym myśleć, żeby zadbać o siebie i o swoją rodzinę w przyszłości - powiedziała Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z serwisem plotkarskim.

Też przygotowujecie się do okresu emerytalnego "na własną rękę", nie licząc na wystarczającą pomoc z ZUS-u?

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić