Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Joanna Krupa wspomina początki w "Top Model". Przez jednego jurora chciała odejść

39

Joanna Krupa w rozmowie z nami wróciła wspomnieniami do początków jej kariery medialnej w Polsce. Gwiazda TVN opowiedziała, jak wyglądały jej początki w programie "Top Model". Okazuje się, że jeden z jurorów ciągle jej docinał, przez co Joanna chciała nawet zrezygnować z show. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Joanna Krupa wspomina początki w "Top Model". Przez jednego jurora chciała odejść
Joanna Krupa o początkach w "Top Model" (AKPA)

Joanna Krupa odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o swoim nowym programie "Razem OdNowa", który prowadzi razem z Ewą Chodakowską. Modelka zdradziła, dlaczego zdecydowała się pokazać widzom TVN z kompletnie innej strony, niż tej, z której znają ją w "Top Model" i jak pracowało jej się z "trenerką wszystkich Polek".

Joanna w rozmowie z nami wróciła wspomnieniami do początków jej medialnej obecności w Polsce, czyli nagrań pierwszego sezonu "Top Model". Okazuje się, że początki nie były łatwe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa wspomina początki w "Top Model": "Tyszka ciągle mi docinał. Płakałam mężowi, że chcę wrócić do Stanów"
Komfortowo na planie czułam się przez Karolinę Korwin Piotrowską, która była jurorką w pierwszej edycji. Dawid Woliński był OK, ale pamiętam, że Marcin Tyszka mi ciągle docinał. Wiedziałam, że jak dziewczyna przyjdzie i ma duży biust i blond włosy to komentował: "Ty się nadajesz do 'Playboya' albo magazynu dla facetów". Wiedziałam i czułam, że to było do mnie. Do końca Marcin nie rozumiał, dlaczego ja jestem w tym programie - powiedziała nam Joanna.

Komentarze fotografa były dla Joanny na tyle nieprzyjemne, że rozważała odejście z programu.

Nie było to przyjemne. Miałam kilka rozmów z moim byłym mężem Romkiem, gdzie mówiłam mu, że to nie jest dla mnie, że chcę wrócić do domu. On mi wtedy mówił: "Aśka, ty? Ty masz grubą skórę, możesz wszystko. Oni powinni cię po stopach całować, że tam jesteś". Dzięki niemu się nie poddałam - dodała Joanna.

A jak w ogóle to się stało, że trafiła do "Top Model"? I kiedy z Marcinem Tyszką doszli do porozumienia, że w ich wspólnym interesie jest robić fajny program? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też cały wywiad z Joanną Krupą ze studia Wirtualnej Polski. Gwiazda TVN opowiedziała nam m.in. o swoim nowym programie "Razem OdNowa", początkach kariery zarówno w Polsce, jak i w USA. Zdradziła też, czy jej córeczka lubi podróże do Polski. Zobaczcie cały wywiad z Joanną Krupą poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa: Marcin Tyszka nie chciał mnie w "Top Model". Ciągle wbijał mi szpile
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić