aktualizacja 

Julia Wieniawa "trochę się krępowała". W walentynki zarobiła fortunę!

19

Choć Julia Wieniawa - przynajmniej oficjalnie - jest singielką, to w walentynki na pewno nie była smutna. 14 lutego przyniósł jej niemały zastrzyk finansowy. Młoda celebrytka zrobiła naprawdę niezły interes. Wszystko dzięki kampaniom reklamowym.

Julia Wieniawa "trochę się krępowała". W walentynki zarobiła fortunę!
Julia Wieniawa (AKPA, Podlewski)

W listopadzie 2022 roku Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ogłosili rozstanie. Taką decyzję przekazali po blisko dwóch latach związku. Później celebrytka była widziana choćby w towarzystwie piłkarza Tymoteusza Puchacza.

Spotykała się też z Rozbickim. Oficjalnie jednak pozostaje singielką. Obecnie nie skupia się na miłości, ale na wykonywaniu różnych obowiązków służbowych. Robi, co może, by jak najmocniej powiększać swój majątek. Wykorzystuje do tego choćby różne ważne okazje i święta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Wieniawa nie boi się zmian w telewizji

Boże Narodzenie nie było dla niej owocne. Wieniawa nie wzięła udziału w żadnej kampanii zorganizowanej przy okazji tych świąt. Teraz jednak nadrobiła straty.

Obfite walentynki Julii Wieniawy

W lutym Julia Wieniawa wzięła udział aż w dwóch dużych kampaniach reklamowych. Celebrytka zdecydowała się na promowanie biżuterii, a także zmysłowej bielizny.

Za tę pierwszą reklamę mogła dostać 400 tys. zł, a za drugą nawet 500 tys. zł. Jeśli do tego dodamy płatne wrzuty w mediach społecznościowych, jej zarobek sięgnął nawet miliona złotych - wylicza "Super Express".

Pozowanie w bieliźnie było dla aktorki i piosenkarki sporym wyzwaniem. - To była pierwsza taka moja sesja. Miałam oczywiście różne propozycje, jak jeszcze pewne gazety istniały, ale nigdy ich nie przyjęłam, bo nie miałam takiej potrzeby - wyjaśniła w rozmowie z Plotkiem.

Trochę się krępowałam na początku. Pozowanie jednak w bieliźnie jest krępujące, ale była świetna ekipa i wyszło pięknie. Jestem z tego bardzo dumna - podsumowała Julia Wieniawa.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić