Kaczyński się załamie. Taką wizję miał Krzysztof Jackowski

149

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Ostatnio podzielił się kolejnymi przewidywaniami. Tym razem mówił m.in. o przyszłości Unii Europejskiej i PiS.

Kaczyński się załamie. Taką wizję miał Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski (YouTube)

O swoich wizjach Krzysztof Jackowski mówił w "Dzień dobry TVN". Odpowiedział choćby na pytanie, czy pojawi się konflikt zbrojny pomiędzy Rosją i Ukrainą.

Osobiście uważam, że Putin byłby niepoważny, gdyby rozpoczął wojnę z Ukrainą, bo po co mu to. Natomiast zagrożenie wojenne wisi. Zresztą mnie dziwią miny polityków, kiedy widzę, jak rządzący, ale też opozycja, ich narracja jest taka półrozkazująca, jakby ci politycy wiedzieli, że nie tylko pandemia, ale jest też inny poważny problem na świecie, ale nie można nam tego powiedzieć. Uważam, że w tym roku okaże się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, a nie tylko pandemia - zaznaczył Jackowski.

Opowiadał też o Unii Europejskiej. - Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę, w moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy - ocenił jasnowidz.

Ja mam takie odczucie, że w tym roku w odniesieniu do Polski, Unia Europejska będzie wyciągała jakiś poważny wniosek: w jakimś częściowym zawieszeniu Polski, ewentualnie mam nadzieję, że nie wykluczenie Polski z UE. Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe - dodał.

Krzysztof Jackowski: PiS zrzuci z siebie władzę

Jasnowidz zdradził też, co - jego zdaniem - spotka PiS.

Zła polityka w stosunku do EU może się skończyć tym, że rząd straci jakąkolwiek siłę. Ja już mówiłem, że PiS zrzuci z siebie władzę w pewnym momencie. Proszę zwrócić uwagę, że Polski Ład jest na kolanie pisany, to jest wszystko robione na szybko. Mam wrażenie, że robi coś, co nie służy Europie, co być może służyło Stanom Zjednoczonym, ale Stany tak jakby inną opcję sobie obrały - podkreślił.
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić