Kanye West i Kim Kardashian mieli się rozwieść w zgodzie. Teraz rozpętało się piekło

0

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się po siedmiu latach małżeństwa. Miało być zgodnie i z klasą, jednak coraz częściej dają się ponieść emocjom.

Kanye West i Kim Kardashian mieli się rozwieść w zgodzie. Teraz rozpętało się piekło
Kanye West i Kim Kardashian byli małżeństwem siedem lat. (Getty Images)

Kanye West i Kim Kardashian stworzyli prawdziwe imperium. Spełnili marzenia o domu, rodzinie i biznesie. Zebrali miliony i mieli być nie do zatrzymania. Niestety po siedmiu latach w raju nadszedł kryzys. Kryzys, którego zażegnać już się nie udało.

Para postanowiła się rozwieść. Zdecydowali również, że ze względu na dzieci podzielą się potężnym majątkiem i rozejdą się w swoje strony bez zbędnych gwiazdorskich przepychanek, kłótni i nienawiści. Długo w postanowieniu jednak nie wytrzymali.

Mieli nie zdradzać przyczyny rozwodu, jednak Kim Kardashian wygadała się w końcu, że choroba męża nie pozwoliła jej i jej rodzinie na normalne życie. Kanye West równeż dał się ponieść emocjom i coraz częściej zaczął niepochlebnie wypowiadać się na temat byłej już żony.

Niedawno miał jednak przekroczyć pewną granicę. Zagraniczne media plotkarskie podają, że artysta zorganizował dla znajomych premierową imprezę z okazji wydania nowego albumu. Mieli oni okazję przesłuchać najnowszych utworów ekscentrycznego rapera. Okazuje się, że w muzyce dał ujście bólu po rozstaniu. Niemal cały album ma traktować o małżeństwie z Kim. Choć jeszcze niedawno utrzymywał, że przy niej był w raju, teraz okazuje się, że relacja była dla niego prawdziwym piekłem.

Nie omieszkał jednak dolać oliwy do ognia. Znajomi mieli mieć okazję posłuchać, jak raper żali się nad tym, jak życie z Kim miało być okrutne, a o niej samej wypowiadał się również w samych negatywach. Miało być pełno wyzwisk i złości. No cóż, miało być bez dramatów, jednak najwięksi celebryci na świecie nie mogli się powstrzymać.

Zobacz także: Media nie mają wątpliwości. Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić