Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Karolina Korwin Piotrowska straciła pracę? Wszystko przez zdrowie

27

Karolina Korwin Piotrowska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek w Polsce. Sławę zawdzięcza komentowaniu bieżących informacji z kraju i ze świata. Jej fani z pewnością są zawiedzeni informacją, którą podzieliła się z nimi w niedzielę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Karolina Korwin Piotrowska straciła pracę? Wszystko przez zdrowie
Karolina Korwin-Piotrowska (AKPA, AKPA)

Karolina Korwin-Piotrowska to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna. Pisze również felietony.

Karierę zaczynała w wieku 22 lat w Radiu Kolor, z którym związana była dwa lata. Później pracowała w Radiu Zet. Od 1998 do 2001 realizowała dla stacji E!Entertainment autorski program "E!News", w którym przeprowadzała relacje z festiwali w Cannes i Wenecji.

W kwietniu 2006 rozpoczęła pracę jako prezenterka stacji TVN Style, dla której prowadziła program "Magiel Towarzyski". Z końcem 2018 odeszła z TVN.

Dziennikarka przez ponad 5 lat na antenie "Antyradia" wraz w Michałem Figurskim prowadziła program "Najgorsze państwo świata". Jakiś czas temu w swoich social mediach poinformowała, że już więcej jej tam nie usłyszymy.

Straciła pracę?

Jak się jednak okazuje, nie jest to spowodowane żadnym zwolnieniem. Chodzi o zdrowie, co wyjaśniła ostatnio na Instagramie.

To było dobre pięć lat. Ostatni rok ze średnią snu na dobę 3.25. Trochę mało. Nie miałam już nawet siły żartować z mojego niewyspania i zmęczenia. Zaczęłam zawalać rzeczy. Zaczęłam się poddawać. Zbyt często płakałam ze zmęczenia. Ale postanowiłam też, leżąc na SOR, we wrześniu, że zawalczę o siebie. O sen i wypoczynek. To było dobre pięć lat, warto "zejść ze sceny niepokonanym", co teraz robię, z nadzieją na nowe otwarcie i "pierwszą młodość". Na przedostatnim slajdzie zdjęcie z ranka, z windy, jadę na ostatni poranek- gdyby ktoś mi 5 lat temu powiedział, że będę przez 5 lat wstawała o 5.50, powiedziałabym, żeby wziął leki. Ale zrobiłam to. Najlepiej jak umiałam. I wiecie co? Jestem turbo zajebista. Dziękuje za wszystko. KINO NA PODSŁUCHU nadal robię w @antyradio, to wspaniałe radio i zespół, znikam tylko z poranków. Dziękuje @feegur @maugo_wie - byliśmy świetnie zgraną patologią. Zapraszam do słuchania i subskrybowania oraz wspierania PIERWSZEJ MŁODOŚCI. Mojego podcastu. Mojego nowego życia" - napisała.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić