Karolina Skiba odpowiada na zarzut byłej żony muzyka. Tak się broni

22

Była żona Krzysztofa Skiby udzieliła wywiadu, w którym padło kilka gorzków słów o nowej żonie muzyka. Karolina Skiba nie wytrzymała. Oto jak się tłumaczy.

Karolina Skiba odpowiada na zarzut byłej żony muzyka. Tak się broni
Karolina i Krzysztof Skibowie. (Instagram)

Krzysztof Skiba po 30 latach małżeństwa rozwiódł się z Renatą Skibą w marcu br. W sierpniu z kolei poślubił nową ukochaną - Karolinę Kempińską, która jest o 26 lat młodsza od wokalisty zespołu Big Cyc. Mimo dużej różnicy wieku para zapewnia, że jest szczęśliwie zakochana, a "prawdziwa miłość przetrwa wszystkie kłamstwa, złe języki i pomówienia" - czytamy w ich ostatnim poście.

Renata Skiba udzieliła ostatnio wywiadu portalowi ShowNews, w którym padło kilka zarzutów pod adresem nowej żony Krzysztofa Skiby.

- Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu. Na pierwszy występ jeszcze w czasie pandemii mąż wyjechał 19 czerwca 2020 r. do Kielc. Jak się okazało, towarzyszyła mu kochanka - wyznała była żona Skiby, cyt. przez portal ShowNews.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gorzkie słowa Skiby. "Branża od roku jest w trumnie"

Renata zdradziła, że dostała wówczas maila od Karoliny, w którym domagała się szybkiego rozwodu.

- Pouczała, wskazała, jak mamy podzielić nasz majątek, wypominała, co dostały nasze dzieci. Dokonała też oceny naszego 35-letniego małżeństwa i udzieliła mi porad na przyszłość, groziła też "wzięciem sprawy w swoje ręce" i upokorzeniem mnie - powiedziała w rozmowie Renata Skiba.

Nowa żona Skiby postanowiła odpowiedzieć na zarzuty Renaty Skiby. Oto jak się tłumaczy.

- Tak wysłałam maila. Tamta pani włamała się na konto mojego męża i czytała nasze intymne rozmowy i powiedziała, że je sprzeda wszystkim brukowcom. Po konsultacji z prawnikiem wysłałam maila, w którym napisałam, że jeśli znajdę jakieś moje prywatne rozmowy, gdzieś w mediach to niestety pozwę ją do sądu. Jeszcze dodałam, że jeśli ktoś dbałby o męża i go kochał, to tak by nie było - broni się nowa żona muzyka w rozmowie z "Faktem".

- Ta kobieta zabrała sześć milionów złotych. To jest osoba, która ma apetyty na pieniądze - dodała Karolina Skiba w rozmowie z "Faktem".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić