Kasia Cichopek pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Wielka radość!

33

Rodzina Katarzyny Cichopek właśnie się powiększyła. I to pod nieobecność Macieja Kurzajewskiego! Jej instagramowa relacja bardzo spodobała się fanom aktorki, szczególnie miłośnikom domowych pupili. Dorastająca Helena ma doskonałą okazję, by nauczyć się odpowiedzialności.

Kasia Cichopek pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Wielka radość!
Nowy członek rodziny szczególnie ucieszył małą Helenę (PAP, FOTON/PAP)

Kasia Cichopek pokazuje nowego domownika. Córka jest zachwycona

Katarzyny Cichopek uzyskała rozwód z byłym już mężem Marcinem Hakielem. Sprawą żywo interesowały się media, szczególnie gdy okazało się, że jednym z powodów rozstania był Maciej Kurzajewski - nowa miłość aktorki. Choć medialna wrzawa powoli cichnie, a kurz sensacji opada, Kasia Cichopek postanowiła wynagrodzić swojej córce Helence rodzinne zawirowania i spełnić jedno z jej największych marzeń.

Aktorka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" podzieliła się na Insta story nagraniem przedstawiającym nowego członka rodziny. To świnka morska, która od razu zyskała specjalne miejsce w sercu małej Heleny.

Cześć, kochanie. Helenka cię kocha - mówi Cichopek na nagraniu.

Małe zwierzątko uroczo łaskocze dziewczynkę i wspina się po jej szyi. W jej zachowaniu widać wiele czułości. Nie jest tajemnicą, że córka Kasi Cichopek jest przeszczęśliwa z prezentu. 9-latka nie tylko zyskała towarzysza zabaw. Ma świetną okazję, aby nauczyć się odpowiedzialności i opieki nad zwierzęciem. Z nowego domownika na pewno cieszy się również jej starszy brat - 13-letni Adam.

Bohaterem nagrania jest jednak głównie małe zwierzątko. Helena odwraca się od obiektywu, aby nie pokazywać twarzy. Celebrytka unika pokazywania swoich dzieci w mediach społecznościowych. Helena i Adam rzadko pojawiają się na zdjęciach aktorki, która szanuje ich prywatność.

Rodzi się pytanie, jak na nowego członka rodziny zareagował Maciej Kurzajewski. Jego nowa partnerka zdecydowała się na zakup pupila pod jego nieobecność. Dziennikarz w tym czasie przebywał za Oceanem Atlantyckim. Brał bowiem udział w maratonie nowojorskim.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy w śniadaniówce: "Staram się być sobą"
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić