Kasia Cichopek przeszła operację. Aktorka zdradziła, jak się czuje

43

Katarzyna Cichopek ma za sobą operację. Nie wiadomo, co się stało, że musiała ją przejść. Na szczęście wszystko jest już dobrze. Aktorka zaapelowała do swoich fanów, by się o nią nie martwili.

Kasia Cichopek przeszła operację. Aktorka zdradziła, jak się czuje
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Ostatnimi czasy o Kasi Cichopek jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą rozstania z Marcinem Hakielem. Informacja o rozwodzie znanej pary wywołała potężne poruszenie.

Drodzy, podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - informowali Kasia i Marcin jakiś czas temu.

Od tego momentu internauci jeszcze uważniej śledzą ich profile w mediach społecznościowych. Ostatnio Cichopek poinformowała swoich fanów, że musiała przejść operację ręki.

Katarzyna Cichopek po operacji. "Wszystko jest okej"

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej dłoń z opatrunkiem. Zakrywa on rany i szwy.

A my dzisiaj robimy ciasteczka czekoladowe. Ja niewiele jestem w stanie zrobić, ponieważ w zeszłym tygodniu miałam operację ręki. Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy. Wszystko jest okej, więc się nie martwcie - powiedziała podczas krótkiego nagrania.

Nie wiadomo, co konkretnie się stało. Być może to efekt intensywnych ćwiczeń na siłowni.

Zobacz także: Robert Pasut rozlicza się z kryzysem w Abstrachuje
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić