Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Kasia Warnke w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Jednoznaczna deklaracja

41

Z pewnością udział Kasi Warnke w "Tańcu z gwiazdami" byłby nie lada gratką dla producentów najpopularniejszego rozrywkowego show w kraju. W rozmowie z nami Warnke zdradza, dlaczego nie zamierza jednak wskoczyć w cekinowe sukienki i taneczne szpilki. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Kasia Warnke w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? Jednoznaczna deklaracja
Kasia Warnke nie zamierza brać udziału w "Tańcu z gwiazdami" (AKPA)

Kasia Warnke odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o nowym serialu "Klara", który powstał na podstawie powieści autorstwa Izabeli Kuny. Warnke wciela się w nim postać Wronki, która jest najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki (w tej roli właśnie wystąpiła Kuna). Cały wywiad z Warnke będzie można obejrzeć pod koniec tygodnia na kanale Wirtualnej Polski na YouTube.

Podczas rozmowy poruszyliśmy z Katarzyną również wątek jej aktywności w show-biznesie. Co ciekawe, aktorka do tej pory nie zdecydowała się na udział w żadnym programie rozrywkowym (w przeciwieństwie do jej byłego męża Piotra Stramowskiego, który brał udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo"). Zapytaliśmy ją, dlaczego nigdy nie podpisała kontraktu np. z produkcją "Tańca z gwiazdami" i czy może się to kiedyś zmienić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dlaczego Kasia Warnke nigdy nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?
To są rzeczy, których ja nie oglądam. To są programy, które mnie nigdy nie interesowały (...) Dla mnie to byłaby strata czasu. A skoro ja tego nie lubię, to znaczy, że się tam nie sprawdzę. Nie widzę siebie w roli osoby ocenianej przez jury, w którym np. siedzą moi koledzy - powiedziała nam Warnke, odnosząc się do Tomasza Wygody, czyli jej przyjaciela, który w tym sezonie dołączył do grona jurorów "Tańca z gwiazdami".

A co, jeśli chodzi o program "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Też nie jest to dla mnie. Mnie nie ciekawi, jak ktoś się za kogoś przebiera, kogoś udaje. Zawsze kochałam oryginalność. Wolę już program typu "Mam talent!" lub typu, że ktoś jest nagle wyłuskiwany z rzeczywistości, np. "Szansa na sukces". Parę karier się zaczęło od takiego programu, dlatego je cenię za to, że wyszukują ludzi i dają im szansę na sukces - dodała Katarzyna.

Zobaczcie też ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościnią ostatniego odcinka była Dorota Szelągowska. Dziennikarka i projektantka wnętrz opowiedziała nam o byciu jurorką w programie "MasterChef Nastolatki". Zdradziła również, jak wspomina udział swojej mamy Katarzyny Grocholi w "Tańcu z gwiazdami" i wyjawiła, jakie pytania na ulicy dotyczące remontów słyszy najczęściej. Zobaczcie nasz wywiad z Dorotą Szelągowską:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Szelągowska: Ceny w Polsce są za wysokie. Nie da się zrobić zakupów za mniej niż 100 zł
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić