Katarzyna Cichopek zmienia nazwisko. Tak zareagował Hakiel

491

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od trzech tygodni są już po rozwodzie. W związku z zakończeniem związku z tancerzem Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na jeszcze jeden krok - zmianę nazwiska. Wiadomo, jak zareagował na to były już mąż aktorki i prezenterki.

Katarzyna Cichopek zmienia nazwisko. Tak zareagował Hakiel
Katarzyna Cichopek-Hakiel zmienia nazwisko. Co na to były mąż? (AKPA)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie na początku marca. Okazało się, że ich 17-letni związek nie jest tak szczęśliwy, jakim para przedstawiała go opinii publicznej przez lata. W jednym z wywiadów tancerz zasugerował, że jego była partnerka wdała się w romans, który ostatecznie zakończył ich relację.

Chyba najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. O więcej wolności i przestrzeni. Ja jej to dałem. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany - powiedział Marcin Hakiel na antenie TVN Style.

Rozprawa rozwodowa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek miała miejsce 25 sierpnia. Wieloletnie małżeństwo nie spotkało się w sądzie - wszystko działo się online. Po rozprawie aktorka "M jak miłość" życzyła byłemu partnerowi wszystkiego, co najlepsze, i podziękowała za lata wspólnego życia. W rozmowie z "Super Expressem" dodała, że zaczyna nowy rozdział w życiu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Katarzyna Cichopek-Hakiel zmienia nazwisko

Według najnowszych doniesień nowy etap aktorka zacznie również od zmiany nazwiska. Już nie będzie się nazywać Cichopek-Hakiel. "Super Express" donosi, że zdecydowała pozbyć się nazwiska męża. Od teraz formalnie znów będzie Katarzyną Cichopek.

Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek - powiedział tabloidowi informator.

Co na to były mąż? Prowadząca "Pytanie na śniadanie" o zmianie nazwiska miała poinformować Marcina Hakiela osobiście. Tancerz nie miał jej tego za złe. Sam układa sobie życie u boku nowej partnerki. Wieści przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić