aktualizacja 

Każdy powinien to wiedzieć. Ksiądz mówi o łańcuszkach internetowych

5

Piotr Jarosiewicz to znany i lubiany katolicki kapłan, ale i tiktoker. Duchowny ma na platformie własne konto. Z chęcią wypowiada się tu na tematy dotyczące Boga i Kościoła. Teraz jeden użytkownik chciał się dowiedzieć, czy tzw. łańcuszki internetowe są złe. Tak odpowiedział mu ksiądz. Będziecie zdziwieni.

Każdy powinien to wiedzieć. Ksiądz mówi o łańcuszkach internetowych
Ksiądz z TikToka mówi o internetowych łańcuszkach. (TikTok, @ks.piotrjarosiewicz)

Ksiądz Piotr Jarosiewicz prowadzi własny kanał na TikToku o nazwie @ks.piotrjarosiewicz. Tutaj śledzi go obecnie ponad 287 tysięcy internautów. Duchowny ewangelizuje nie tylko młodszych, ale i starszych użytkowników.

Piotra Jarosiewicza można spotkać w diecezji drohiczyńskiej. Tam pełni posługę wikarego i jest też nauczycielem religii. Dobrze czuje się również jako pisarz. Stworzył już takie książki jak: "Siedem", "MPJ", "Jesus is cool" oraz "Boża sieć...".

Na stronie "Exodus Młodych" czytamy, że duchowny jest Dyrektorem Wydziału Młodzieży przy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Diecezjalnym Asystentem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zbrodnie wojenne Rosji. Ks. Kobyliński: Kara powinna spotkać twórców tej wojny

Internauta pyta o łańcuszki internetowe. Ksiądz stanowczo odpowiada

Jeden z internautów miał bardzo ważne pytanie dotyczące tzw. łańcuszków internetowych.

"Wyślij to X osobom, to otrzymasz łaskę zdrowia. Niby chodzi o modlitwę, ale mi wydaje się to złe" - zaznaczał użytkownik TikToka. Ksiądz Piotr Jarosiewicz szybko udzielił mu odpowiedzi.

To fejk (...). Jego miłość (Boga - przyp. red.) jest tak wielka, że przekracza udostępnienie, czy nieudostępnienie - zaczął ksiądz Jarosiewicz.

"Nawet, jak nie udostępnię, to dalej jestem kochany. Dlaczego? Bóg nie kocha za coś, po prostu kocha, bez żadnego "ale", bez żadnego "udostępnij". Zachęcam do tego, żebyśmy szukali doświadczenia jego miłości, takiej jak miał św. Piotr" - dodał.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić