Kevin Costner ujawnił prawdę o żonie. Wydawała dużo pieniędzy

63

Kevin Costner i Christine Baumgartner rozwodzą się po blisko 19 latach małżeństwa. Oboje publicznie ujawniają teraz "brudy" na temat swojego życia. Popularny aktor przyznał, że jego żona Christine wydawała w zeszłym roku 188 tysięcy dolarów miesięcznie na operacje plastyczne.

Kevin Costner ujawnił prawdę o żonie. Wydawała dużo pieniędzy
Kevin Costner ujawnił prawdę o żonie. Wydawała dużo pieniędzy (Instagram)

Kevin Costner i Christine Baumgartner byli parą od 1998 roku, a pobrali się w 2004 roku. Mają trójkę dzieci: 15-letniego Caydena, 14-letniego Hayesa i 12-letnią Grace. Jeszcze w 2022 roku nic nie wskazywało na to, że para zamierza się rozstać, bowiem popularny aktor w samych superlatywach wypowiadał się o swojej partnerce.

Teraz jednak Christine wniosła pozew o rozwód i domaga się dużych alimentów. Zdaniem projektantki, aby ich dzieci mogły żyć na takim poziomie, jak dotychczas, ich ojciec powinien łożyć na nie 250 tys. dol. miesięcznie.

Pozostając przy finansach, to według magazynu "People" Costner w 2022 roku zarobił ponad 19 milionów dolarów, a wydatki jego rodziny, na które składały się catering, rozrywka oraz wycieczki na Karaiby czy Hawaje, wyniosły 6 645 285 dolarów. Jego dochód netto wyniósł podobno 7 595 520 dolarów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cleo wspomina początki kariery. "Zanim spotkałam Donatana, byłam w trudnej sytuacji finansowej"

Teraz sam Kevin Costner zabrał głos na tematy finansów i postanowił zaatakować żonę. Twierdzi, że jego żona Christine wydawała w zeszłym roku 188 tysięcy dolarów miesięcznie na operacje plastyczne.

Kevin Costner nie chce, aby jego alimenty pokrywały koszty zabiegów chirurgii plastycznej jego byłej żony - twierdzą amerykańskie media.

Aktor zmienił zdanie. Wszystko przez żonę

Costner początkowo nie chciał, aby informacje finansowe na jego temat zostały upublicznione z obawy, że wyrządzi to "nieodwracalną krzywdę". Może stać się przez to ofiarą oszustów, włamywaczy oraz "niechcianej i zawstydzającej uwagi światowych mediów". Po żądaniach swojej żony, musiał jednak zmienić zdanie w tym aspekcie.

Lista Christine dotycząca potrzeb małoletnich dzieci do celów alimentów jest zawyżona i rażąco niedokładna - napisała adwokat Kevina, Laura Wasser.

Lista wydatków Christine na dzieci, do której dotarła adwokat aktora, jest szokująca. Znajduje się na niej bowiem... opłacenie trenera osobistego czy operacji plastycznych.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić