Khaby Lame i Polka razem w Dubaju. Ich wspólne zdjęcia robią furorę

29

Khaby Lame, czyli jeden z najsłynniejszych tiktokerów na świecie spotkał się z Marią Jeleniewską. To królowa polskiego TikToka. On w ironiczny sposób "obnaża głupotę" utrudniających życie "wynalazków", ona podąża za trendami gromadząc miliony fanów.

Khaby Lame i Polka razem w Dubaju. Ich wspólne zdjęcia robią furorę
Maria Jeleniewska i Khaby Lame (Instagram, Instagram)

Khaby Lame to człowiek, który zrobił wielką karierę bez wypowiedzenia ani jednego słowa przed kamerą. Najsłynniejsza są jednak jego dłonie, którymi wskazuje obalone przedmioty i zachowania "upraszczające życie".

Senegalsko-włoski gwiazdor internetu, którego dziś na Instagramie obserwuje 69,5 mln osób zrobił gigantyczną karierę na TikToku. Tam śledzi go aż 131,8 mln fanów. Według stanu na sierpień 2021, jego konto było drugim najczęściej obserwowanym kontem na całym TikToku.

Mężczyzna publikuje satyryczne filmiki, na których w żartobliwy sposób krytykuje osoby, które wydają się nadmiernie komplikować najprostsze czynności. Robią to m.in. za pomocą "przydatnych gadżetów" takich jak krajalnica do limonek czy chleba oraz wielu innych, z pozoru "niesamowitych" czynności.

Khaby Lame spotkał się z Marią Jeleniewską. To z kolei polska "Królowa TikToka". Jest jedną z najsłynniejszych polskich gwiazd internetu działających na tej platformie. Zebrała tam grono 13 mln fanów. Podąża za trendami, ale też wyznacza je tworząc autorskie filmiki, które uwielbiają jej fani.

Lame i Jeleniewska spotkali się w Dubaju. Wyjechali do największego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie zaangażowali się w pracę nad projektem marki odzieżowej Boss. Wspólne zdjęcie tej dwójki wzbudziło ogromne zainteresowanie w sieci. Fani są pod ogromnym wrażeniem i licznie komentują fotografię.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić