Kim jest Artur Kozieja, partner Kasi Sokołowskiej? Tak rodziła się ich miłość

6

Kasia Sokołowska, jurorka programu "Top Model", cieszy się sporą popularnością. Aktualnie celebrytka oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Jego ojcem jest Artur Kozieja. Co wiadomo na temat partnera gwiazdy TVN?

Kim jest Artur Kozieja, partner Kasi Sokołowskiej? Tak rodziła się ich miłość
Kasia Sokołowska, Artur Kozieja (AKPA)

Kasia Sokołowska w Niedzielę Wielkanocną przekazała fantastyczne wieści. Publicznie ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą! 49-latka poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama.

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - pisała.

Ojcem dziecka jest Artur Kozieja. To biznesmen pochodzący z Karpacza. Urodził się w 1969 roku i ukończył Akademię Dyplomatyczną w Pekinie. Ponadto zdobył tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania w Filadelfii.

Po ukończeniu studiów przeniósł się do Londynu. Aż przez 20 lat zajmował się tam bankowością inwestycyjną. W 2017 roku przebranżowił się na hotelarstwo.

Aktualnie piastuje stanowisko prezesa zarządu Europlan oraz jest właścicielem kilku luksusowych hoteli, między innymi Radisson Blu Resort w Ostródzie i Lake Hill Resort & SPA pod Karpaczem - informuje "Glamour".

Kozieja posługuje się czterema językami - rosyjskim, chińskim, polskim i angielskim. Jest ojcem 19-letnich bliźniaczek - Julii i Victorii. To owoc jego poprzedniego związku.

Tak zaczęła się ich miłość

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja poznali się przeszło pięć lat temu. Doszło do tego na randce w ciemno. Została ona zorganizowana z inicjatywy przedsiębiorcy.

Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Dopiero będąc w taksówce, poznałam imię osoby, z którą się umówiłam - opowiadała jurorka "Top Model" w rozmowie z Plejadą.

Co sprawiło, że Sokołowska zainteresowała się Kozieją? Pewną rolę odegrały wspólne zainteresowania końmi czy podróżami, ale nie tylko.

Sposób komunikowania się, rodzaj wyobraźni, tembr głosu... Suma różnych bodźców sprawiła, że wydał mi się interesujący - mówiła Kasia.
Zobacz także: Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić