Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Dziennikarka rzadko się z nim pokazuje

314

Danuta Holecka to jedna z najpopularniejszych twarzy TVP. Obecnie piastuje stanowisko szefowej "Wiadomości". O jej życiu prywatnym wiadomo stosunkowo niewiele. Swą codziennością nie chwali się w przeciwieństwie do koleżanek z telewizji w mediach społecznościowych. Dlatego wiele osób zachodzi w głowę, kto jest mężem Holeckiej.

Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Dziennikarka rzadko się z nim pokazuje
Danuta Holecka od 30 lat jest szczęśliwą mężatką (AKPA)

Danuta Holecka budzi wielkie emocje. Jednym podoba się to, co robi w Wiadomościach TVP, inni srogo ją za to krytykują.

W cieniu stoi jej życie prywatne, o którym wcale nie wiadomo wiele, mimo że jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce.

Kim jest mąż Holeckiej?

Danuta Holecka, a właściwie Danuta Dunin-Holecka jest mężatką od trzech dekad. Męża - Krzysztofa poznała jeszcze za czasów studenckich.

Jak podawała "Polityka", zaiskrzyło między nimi podczas wyjazdów do pracy sezonowej w Europie Zachodniej. Ona była studentką prestiżowej SGH w Warszawie. On organizował wyjazd.

Niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu.

Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga – wyznała Holecka w jednym z wywiadów.

Owocami ich związku są bliźniacy - Stefan i Julian.

"Polityka" cytowała również wypowiedź Holeckiej, która zwierzyła się, że: "stara się ciągle, ale nie zawsze wszyscy razem mogliśmy usiąść przy obiedzie. Ale zawsze obiad musi być ugotowany. Moi panowie lubią konkretne mięsiwa, ryby i makarony".

O mężu nie mówi za wiele. Bardzo rzadko można ich zobaczyć razem na ściankach. Miało to miejsce np. Podczas premiery "Smoleńska" w 2016 roku.

Wiadomo, że Dunin-Holecki jest przedsiębiorcą. Należy do niego kilka strzeżonych parkingów w Warszawie.

Ponoć także w pracy Holecka niewiele mówi o mężu. Współpracownicy mieli jednak pamiętać, że odbierał ją wieczorem spod gmachu telewizji.

Zobacz także: Cała prawda o miodzie. Jego nadmiar może być szkodliwy
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić