Widzowie nie mieli pojęcia. W takim stanie Drzyzga poprowadziła program

339

Ewa Drzyzga poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o nietypowym zdarzeniu, które ją spotkało. Zaatakowała ją... metka. Na jej twarzy pojawiła się dość wyraźna szrama. Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziennikarka mogła na spokojnie poprowadzić niedzielne wydanie "Dzień dobry TVN".

Widzowie nie mieli pojęcia. W takim stanie Drzyzga poprowadziła program
Ewa Drzyzga (Instagram)

Ewa Drzyzga od września 2020 roku pracuje w "Dzień dobry TVN". Jak wiadomo, w tego typu programach można napotkać na nieprzewidziane sytuacje. Tak stało się i teraz, tuż przed tym jak dziennikarka miała poprowadzić niedzielne wydanie programu.

Niestety, przytrafiła jej się dość nietypowa sytuacja. Prezenterka opowiedziała o niej za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Brutalny atak na dziennikarkę

Okazało się, że podczas mierzenia ubrań "zaatakowała" ją metka. Zdarzenie było o tyle poważne, że na jej twarzy powstała olbrzymia szrama!

Dzień dobry. Oto chciałam pokazać swoją twarz po przymierzaniu. Drogie panie i drodzy panowie, jeżeli próbujecie przymierzać rzeczy z metkami, to tak to się właśnie kończy. Więc jest taka jedna sieć (...), która ma tak wyjątkowo ostre, twarde, tekturowe oczywiście, metki, które zostawiają takie oto ślady - relacjonowała na InstaStories.
To była ostatnia bluzka, którą przymierzałam! (...). Teraz wyobraźcie sobie, że idziecie na imprezę z taką twarzą (...). Zobaczymy, co się za chwilę ukaże w telewizorze - żartowała.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. A wszystko dzięki sprawnej ręce makijażystki.

Ewa Drzyzga poprowadziła więc program. Widzowie z pewnością nie zauważyli dodatkowej warstwy pudru, a fani, którzy śledzą prezenterkę na Instagramie, raczej na pewno byli rozbawieni przedstawioną w niezwykle zabawny sposób historią.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić